RU
Головна
Область
21:03, 22 Березня
Информатор UA

Интро

Захищаючи вільну і незалежну Україну загинув солдат Мішин Андрій Володимирович. Сталося це 18 березня в бою на Донеччині. У 42-річного Захисника залишилися дружина, донька, мати та брат. У 1999 році закінчив ДІТ. Проходив строкову військову службу у 1999-2000 роках. Працював тривалий час на ДМК та "Інтерпайп", - пише Інформатор із посиланням на публікацію міського голови Кам'янського Андрія Білоусова. 19 вересня 2022 року призваний по мобілізації до Національної Гвардії України, брав участь у бойових діях та здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації. Панахида пройде 23 березня о 13:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вулиця Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 14:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній. Нагадаємо, раніше ми писали, що у боях на Донецькому напрямку загинув нацгвардієць Володимир Саєнко з Дніпропетровської області. Також читайте, що у лікарні помер старший сержант Національної гвардії України Андрій Семешко з Дніпропетровської області. 

За вільну та незалежну Україну віддав життя 42-річний нацгвардієць Андрій Мішин з Кам'янського

Читать на русском

Читать на русском
За вільну та незалежну Україну віддав життя 42-річний нацгвардієць Андрій Мішин з Кам'янського
Вічна пам’ять і слава Герою

Захищаючи вільну і незалежну Україну загинув солдат Мішин Андрій Володимирович. Сталося це 18 березня в бою на Донеччині. У 42-річного Захисника залишилися дружина, донька, мати та брат.

У 1999 році закінчив ДІТ. Проходив строкову військову службу у 1999-2000 роках. Працював тривалий час на ДМК та "Інтерпайп", - пише Інформатор із посиланням на публікацію міського голови Кам'янського Андрія Білоусова.

19 вересня 2022 року призваний по мобілізації до Національної Гвардії України, брав участь у бойових діях та здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.

Панахида пройде 23 березня о 13:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вулиця Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 14:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у боях на Донецькому напрямку загинув нацгвардієць Володимир Саєнко з Дніпропетровської області. Також читайте, що у лікарні помер старший сержант Національної гвардії України Андрій Семешко з Дніпропетровської області. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.