RU
Головна
Область
23:00, 16 Березня
Информатор UA

Интро

Хоробрі воїни віддають життя за Україну. Так, 14 березня в одній з лікарень помер старший сержант Національної гвардії України Семешко Андрій Миколайович 1976 року народження. У нього залишились донька, батьки та брат. По досягненню повноліття чоловік проходив службу в лавах Національної гвардії України на посаді заступника командиру взводу. В 1996 році його звільнили у запас. У квітні 2022 року був мобілізований до лав Національної гвардії України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Кам’янської районної державної адміністрації. Редакція висловлює співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Герою. Нагадаємо, раніше ми писали, що внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Олександр Макаренко із Дніпропетровської області. Також читайте, що на Донецькому напрямку загинув Захисник із Дніпропетровської області Валентин Гноєвий. Крім цього, Інформатор повідомляв, що на Луганському напрямку у бою загинув Олександр Маслов із Дніпропетровської області.

В лікарні помер старший сержант Національної гвардії України Андрій Семешко з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
В лікарні помер старший сержант Національної гвардії України Андрій Семешко з Дніпропетровської області
14 березня перестало битися серце старшого сержанта Національної гвардії України Семешка Андрія Миколайовича

Хоробрі воїни віддають життя за Україну. Так, 14 березня в одній з лікарень помер старший сержант Національної гвардії України Семешко Андрій Миколайович 1976 року народження. У нього залишились донька, батьки та брат.

По досягненню повноліття чоловік проходив службу в лавах Національної гвардії України на посаді заступника командиру взводу. В 1996 році його звільнили у запас. У квітні 2022 року був мобілізований до лав Національної гвардії України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Кам’янської районної державної адміністрації.

Редакція висловлює співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Герою.

Нагадаємо, раніше ми писали, що внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Олександр Макаренко із Дніпропетровської області. Також читайте, що на Донецькому напрямку загинув Захисник із Дніпропетровської області Валентин Гноєвий. Крім цього, Інформатор повідомляв, що на Луганському напрямку у бою загинув Олександр Маслов із Дніпропетровської області.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.