RU
Головна
Дніпро
17:28, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

В Україну прийшла зима та морози. А це означає, що річки та озера в Дніпрі вкрилися льодом, на який із задоволенням йдуть люди. Стають на ковзани і виходять на кригу.  Проте це не дуже безпечна розвага. Особливо зараз, при першій кризі. Інформатор відправився на Набережну Перемоги, щоб подивитись і показати вам любителів ризику. Зустріти на природній ковзанці можна будь-кого: і дорослих, і дітей. Проте з криги продовжують стирчати гілки, через які можна перечепитися. Тому люди, озброївшись сокирами, вирубують їх прямо із льоду.  Нагадуємо, що важливо бути вкрай обережним на кризі. А краще утриматись від виходу на лід. Але, якщо дуже хочеться, ось поради від поліції: виходити на лід можна тільки за стійкої морозної погоди; ніколи не перевіряйте товщину льоду ударами ніг; забороняється виходити на лід, товщина і міцність якого вам невідомі; не можна виходити на лід: у місці з’єднання річок, у випадку швидкої течії річки у цьому місці, під час сильного перепаду температури й потепління; якщо лід недостатньо міцний, негайно зупинися і повертайся назад тим же шляхом, роблячи перші кроки без відриву від його поверхні. Крига в Дніпрі Прийшла зима Рубає лід Потрібно бути обережним Ковзанка Хоккей Краще не виходити на лід Дуже небезпечно Перша крига - тонка Слизько Будьте обережні Подвійна загроза Збій у матриці Цікаво Не дуже холодно Рубає під ногами Жорстка боротьба Впевнено Довга клюшка Прислухайтесь до порад Раніше ми писали, у Дніпрі та області почастішають екстрені відключення світла. Також читайте, на як придбати якісний повербанк. Окрім того, писали, як вигідно придбати Starlink. Фото: Денис Чубченко                                    

Загін самогубців: у Дніпрі на першу кригу вийшли діти та дорослі

Читать на русском

Читать на русском
Загін самогубців: у Дніпрі на першу кригу вийшли діти та дорослі
Будьте вкрай обережні

В Україну прийшла зима та морози. А це означає, що річки та озера в Дніпрі вкрилися льодом, на який із задоволенням йдуть люди. Стають на ковзани і виходять на кригу. 

Проте це не дуже безпечна розвага. Особливо зараз, при першій кризі. Інформатор відправився на Набережну Перемоги, щоб подивитись і показати вам любителів ризику.

Зустріти на природній ковзанці можна будь-кого: і дорослих, і дітей. Проте з криги продовжують стирчати гілки, через які можна перечепитися. Тому люди, озброївшись сокирами, вирубують їх прямо із льоду. 

Нагадуємо, що важливо бути вкрай обережним на кризі. А краще утриматись від виходу на лід. Але, якщо дуже хочеться, ось поради від поліції:

  • виходити на лід можна тільки за стійкої морозної погоди;
  • ніколи не перевіряйте товщину льоду ударами ніг;
  • забороняється виходити на лід, товщина і міцність якого вам невідомі;
  • не можна виходити на лід: у місці з’єднання річок, у випадку швидкої течії річки у цьому місці, під час сильного перепаду температури й потепління;
  • якщо лід недостатньо міцний, негайно зупинися і повертайся назад тим же шляхом, роблячи перші кроки без відриву від його поверхні.
Крига в Дніпрі
Крига в Дніпрі
Прийшла зима
Прийшла зима
Рубає лід
Рубає лід
Потрібно бути обережним
Потрібно бути обережним
Ковзанка
Ковзанка
Хокей
Хоккей
Краще не виходити на лід
Краще не виходити на лід
Дуже небезпечно
Дуже небезпечно
Перша крига - тонка
Перша крига - тонка
Слизько
Слизько
Будьте обережні
Будьте обережні
Подвійна загроза
Подвійна загроза
Збій у матриці
Збій у матриці
Цікаво
Цікаво
Не дуже холодно
Не дуже холодно
Рубає під ногами
Рубає під ногами
Жорстка боротьба
Жорстка боротьба
Впевнено
Впевнено
Довга клюшка
Довга клюшка
Прислухайтесь до порад
Прислухайтесь до порад

Раніше ми писали, у Дніпрі та області почастішають екстрені відключення світла. Також читайте, на як придбати якісний повербанк. Окрім того, писали, як вигідно придбати Starlink.

Фото: Денис Чубченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.