RU

Загрожує новий антирекорд: депутат Верховної Ради з Дніпра хоче скласти мандат

Читать на русском

Читать на русском
Загрожує новий антирекорд: депутат Верховної Ради з Дніпра хоче скласти мандат
Ще один депутат ВР з Дніпропетровської області хоче скласти мандат

Депутат із Дніпра В'ячеслав Медяник хоче піти з Верховної Ради. Ймовірно, таке рішення пов’язане з проблемами зі здоров’ям. Втім, його має затвердити парламент.  

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна

Якщо Верховна Рада дозволить Медянику піти, в парламенті залишиться 400 народних депутатів. Що може стати новим антирекордом за цим показником за весь час Незалежності України. 

"Найближчим часом буде голосування щодо зняття депутатських повноважень. Депутат від 27 округу, місто Дніпро, за власним бажанням. Здоровʼя та швидкого одужання!" - написав колега по фракції Роман Каптєлов і прикріпив до допису фото Медяника.

Що відомо про В'ячеслава Медяника

Чоловік закінчив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ України, факультет “Правознавство”. Він кандидат політичних наук та член Комітету з питань правоохоронної діяльності. У 2018 році В'ячеслава обрали депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №27 (Дніпро).

Нагадаємо, що народний депутат від Дніпропетровської області Дмитро Шпенов склав мандат. Писали ми й про те, що депутат із Дніпра зробив гомофобну заяву на адресу ЛГБТ-спільноти. Також читайте, що депутат з Дніпра в телеетері відмовився розмовляти українською

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.