Залишились лише на картах: у Дніпрі зникли декілька озер

Залишились лише на картах: у Дніпрі зникли декілька озер
У Дніпрі декілька озер залишились лише на картах

11 березня спеціалісти та науковці оглянули малі озера Амур-Нижньодніпровського району та понад 10 прилеглих територій. Озера Куплевате, Вошівка та Сухе повністю висохли. Вони залишились лише на картах.

Подібна ситуація спостерігається й на інших водоймах, які пов’язані з річкою Дніпро. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради.

“Можемо зазначити, що озеро Вошівка існує лише на карті. Так само така ж ситуація з рядом озер і каналами між ними. Тому триває співпраця органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування в особі Департаменту екологічної політики щодо вирішення шляхів покращення стану водойм у місті”, – сказав Ярослав Крисько, заступник директора Департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради.

Під час обстеження оглянули озеро Шпакове, на якому раніше розчищали русло. Наразі стан водойми задовільний.

 Озера Куплевате, Вошівка та Сухе повністю висохли
Озера Куплевате, Вошівка та Сухе повністю висохли
Подібна ситуація спостерігається й на інших водоймах, які пов’язані з річкою Дніпро
Подібна ситуація спостерігається й на інших водоймах, які пов’язані з річкою Дніпро

Нагадаємо, раніше ми писали, що на мапу EcoCity повернулась станція "Зевс-2". Також читайте, що у Кривому Розі 36-річний начальник цеху комунального підприємства допустив неконтрольований скид забруднених вод у річку Саксагань. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Придніпровському пляжі берег вкрило мазутом.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube