RU
Головна
Дніпро
22:00, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

24 листопада, захищаючи незалежність України, загинув військовий із Дніпропетровської області Віктор Верховодов. Він отримав поранення під час участі у бойових діях під Бахмутом.  Йому було 55 років. Про це пише Інформатор з посиланням на Кам'янську районну державну адміністрацію.  З 2001 року він жив у Вільногірську. Після широкомасштабного вторгнення росії Віктор одразу ж вступив у добровольче формування Вільногірської територіальної громади. У вересні був мобілізований до лав ЗСУ. Проходив службу у славетній 93-й бригаді «Холодний Яр» на посаді гранатометника. У нього залишилися дружина, діти, мати та сестра. Прощання з загиблим воїном відбудеться 30 листопада о 13:00 годині на площі перед Палацом культури та спорту «Металург» у місті Вільногірськ. Поховають воїна на Алеї Слави Вільногірського міського кладовища. Раніше ми повідомляли, що 24 листопада у боях у Донецькій області загинув 31-річний павлоградець Антон Лебедєв. Також від важких поранень у Херсонській області обірвалось життя 46-річного Івана Соляника. Крім того, ми писали, у боротьбі проти російської агресії загинув гранатометник із Першотравенська Андрій Єрмалюк. 

Залишилися дружина, діти, мати та сестра: захищаючи Україну від ворога, загинув боєць з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Залишилися дружина, діти, мати та сестра: захищаючи Україну від ворога, загинув боєць з Дніпропетровської області
Вічна Слава Герою!

24 листопада, захищаючи незалежність України, загинув військовий із Дніпропетровської області Віктор Верховодов. Він отримав поранення під час участі у бойових діях під Бахмутом. 

Йому було 55 років. Про це пише Інформатор з посиланням на Кам'янську районну державну адміністрацію. 

З 2001 року він жив у Вільногірську. Після широкомасштабного вторгнення росії Віктор одразу ж вступив у добровольче формування Вільногірської територіальної громади. У вересні був мобілізований до лав ЗСУ. Проходив службу у славетній 93-й бригаді «Холодний Яр» на посаді гранатометника.

У нього залишилися дружина, діти, мати та сестра. Прощання з загиблим воїном відбудеться 30 листопада о 13:00 годині на площі перед Палацом культури та спорту «Металург» у місті Вільногірськ. Поховають воїна на Алеї Слави Вільногірського міського кладовища.

Раніше ми повідомляли, що 24 листопада у боях у Донецькій області загинув 31-річний павлоградець Антон Лебедєв. Також від важких поранень у Херсонській області обірвалось життя 46-річного Івана Соляника. Крім того, ми писали, у боротьбі проти російської агресії загинув гранатометник із Першотравенська Андрій Єрмалюк

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.