RU
Головна
Дніпро
15:59, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

Мрія про власний будинок засіла в головах у багатьох. Проте далеко не кожен готовий витрачати роки, аби перетворити своє бажання у реальність. Що ж робити у такому випадку? Відповідь поруч – придбати модульний будинок. Кожне рішення у такій будівлі продумала команда дизайнерів та архітекторів. Тож мрія про затишний будинок з просторою терасою та вдалим розташуванням на вашій ділянці легко може втілитися. Переваги модульних будинків         Швидке будівництво – будинок збирають у цеху 1 місяць та встановлюють на ділянці за 1 день;         Енергоефективність – будинок підтримує оптимальну температуру протягом усього року, тож мешкати у ньому можна круглий рік;         Надійність – у конструкції використовують каркас із жорсткого металу, який укладено у шар із утеплювача, тож такий дім простоїть понад сотню років;         Мобільність – будинок можна встановити на будь-якій ділянці;         Варіативність – є більше 10 варіантів планувань, а ще, нічого не ламаючи, через кілька років до будинку можна додати ще один або кілька модулів.         Доступна фіксована ціна.   Виробник сучасних модульних будинків «ТеплоДім» готує будинок у цеху під ключ протягом 1 місяця, а потім відбувається магія. Споруду привозять на вашу ділянку вже готовою і встановлюють за 1 день, а ще – ви отримаєте безкоштовно план території і 5-річні сервіс та гарантію після завершення робіт. «Концепцією наших будинків ми намагалися забезпечити комфортне проживання для всієї сім'ї цілий рік, і ми з гордістю можемо сказати, що у нас це вийшло», - розповідають у компанії. «ТеплоДім» - це 15-річний досвід у будівельному бізнесі, 5 з яких фахівці компанії зводять модульні будинки. Наразі такі споруди вже з’явилися у 15 українських містах. «В будинку все готово. Заноси меблі та живи», - зазначили у «ТеплоДім». Більше інформації ви можете дізнатись на сайті teplodim.net, за номером (096) 43-43-212, або у соціальних мережах:       Facebook;       Instagram;       YouTube. В будинку все готово - заноси меблі та живи Рекламний матеріал

Заноси меблі та живи: у чому переваги сучасних модульних будинків

Читать на русском

Читать на русском
Заноси меблі та живи: у чому переваги сучасних модульних будинків
«ТеплоДім» готує будинок під ключ за 1 місяць

Мрія про власний будинок засіла в головах у багатьох. Проте далеко не кожен готовий витрачати роки, аби перетворити своє бажання у реальність. Що ж робити у такому випадку? Відповідь поруч – придбати модульний будинок.

Кожне рішення у такій будівлі продумала команда дизайнерів та архітекторів. Тож мрія про затишний будинок з просторою терасою та вдалим розташуванням на вашій ділянці легко може втілитися.

Переваги модульних будинків

  •         Швидке будівництво – будинок збирають у цеху 1 місяць та встановлюють на ділянці за 1 день;
  •         Енергоефективність – будинок підтримує оптимальну температуру протягом усього року, тож мешкати у ньому можна круглий рік;
  •         Надійність – у конструкції використовують каркас із жорсткого металу, який укладено у шар із утеплювача, тож такий дім простоїть понад сотню років;
  •         Мобільність – будинок можна встановити на будь-якій ділянці;
  •         Варіативність – є більше 10 варіантів планувань, а ще, нічого не ламаючи, через кілька років до будинку можна додати ще один або кілька модулів.
  •         Доступна фіксована ціна.
 

Виробник сучасних модульних будинків «ТеплоДім» готує будинок у цеху під ключ протягом 1 місяця, а потім відбувається магія. Споруду привозять на вашу ділянку вже готовою і встановлюють за 1 день, а ще – ви отримаєте безкоштовно план території і 5-річні сервіс та гарантію після завершення робіт.

«Концепцією наших будинків ми намагалися забезпечити комфортне проживання для всієї сім'ї цілий рік, і ми з гордістю можемо сказати, що у нас це вийшло», - розповідають у компанії.

«ТеплоДім» - це 15-річний досвід у будівельному бізнесі, 5 з яких фахівці компанії зводять модульні будинки. Наразі такі споруди вже з’явилися у 15 українських містах.

«В будинку все готово. Заноси меблі та живи», - зазначили у «ТеплоДім».

Більше інформації ви можете дізнатись на сайті teplodim.net, за номером (096) 43-43-212, або у соціальних мережах:

В будинку все готово - заноси меблі та живи
В будинку все готово - заноси меблі та живи

Рекламний матеріал

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.