RU
Головна
Дніпро
22:01, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 14 вересня, на одному з дорожніх постів патрульні зупинили для перевірки автомобіль ВАЗ 2110. Під час поверхневого огляду авто його водій відчинив багажник. В ньому було 6 ящиків зі свіжовиловленими раками. Документів на походження чи перевезення вказаного вилову чоловік не мав. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Патрульної поліції Дніпропетровської області. Оскільки на даний час діє заборона на будь-який вилов раків, то чоловіка затримали за ст. 249 (Незаконне заняття рибним промислом) ККУ. Вилучили 714 раків та транспортний засіб. Приблизна сума збитку нанесеного довкіллю становить понад 2 300 000 гривень. Вилучили 714 раків та транспортний засіб   Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі під Південним мостом у воді знайшли тіло людини.

Раків на два мільйони гривень: у Дніпрі затримали браконьєра

Читать на русском
Раків на два мільйони гривень: у Дніпрі затримали браконьєра

Чоловік наловив раків більш ніж на 2 мільйони гривень

У середу, 14 вересня, на одному з дорожніх постів патрульні зупинили для перевірки автомобіль ВАЗ 2110. Під час поверхневого огляду авто його водій відчинив багажник. В ньому було 6 ящиків зі свіжовиловленими раками.

Документів на походження чи перевезення вказаного вилову чоловік не мав. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Патрульної поліції Дніпропетровської області.

Оскільки на даний час діє заборона на будь-який вилов раків, то чоловіка затримали за ст. 249 (Незаконне заняття рибним промислом) ККУ.

Вилучили 714 раків та транспортний засіб. Приблизна сума збитку нанесеного довкіллю становить понад 2 300 000 гривень.

Вилучили 714 раків та транспортний засіб
Вилучили 714 раків та транспортний засіб
 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.