RU
Головна
Україна
22:40, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

6 жовтня Президент України взяв участь в онлайн-конференції в австралійському Інституті Лоуї. В нього спитали, чи вірить він у вірогідність того, що росія може застосувати ядерну зброю. А також що має робити НАТО, щоб стримати агресора від цього.  На думку Володимира Зеленського, Північноатлантичний альянс повинен "переглянути застосування свого тиску". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на запис конференції, який розмістив Офіс президента на своїй сторінці. "Що має робити НАТО? Унеможливлювати застосування росією ядерної зброї. Але, що важливо, я ще раз звертаюся до міжнародної спільноти, як це було до 24-го. Превентивні удари, щоб вони знали, що з ними буде, якщо вони застосують. А не, навпаки, чекати ядерних ударів росією, щоб потім сказати: "Ах ти так? Ну, ось тримай від нас!" Переглянути застосування свого тиску. Ось, я вважаю, що повинно робити НАТО, – сказав Президент. Заяву президента почали активно розповсюджувати в ЗМІ. В росії встигли розцінити дані слова як погрозу. Пізніше прессекретар Президента Сергій Нікіфоров роз'яснив, що саме мав на увазі Володимир Зеленський. "Колеги, ви трохи задалеко зайшли зі своєю ядерною істерією і тепер чуєте ядерні удари навіть там, де їх немає. Президент говорив про період до 24 лютого. Тоді треба було застосувати превентивні заходи, щоб не дозволити Росії розв'язати війну. Нагадаю, що єдині заходи, про які тоді йшлося, були превентивні санкції. Шантажувати світ вибухами на ЗАЕС та всіляко натякати на використання ядерної зброї дозволяє собі лише держава-терорист Росія. Від України таких закликів ви ніколи не почуєте", – написав він. Нагадаємо, раніше ми писали, що Володимир Зеленський скасував осінній призов до армії. Також він повідомив, що Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку.

Заява Зеленського про "превентивний ядерний удар НАТО по росії": що малося на увазі

Читать на русском

Читать на русском
Заява Зеленського про "превентивний ядерний удар НАТО по росії": що малося на увазі
Володимир Зеленський вважає, що НАТО має унеможливлювати застосування росією ядерної зброї

6 жовтня Президент України взяв участь в онлайн-конференції в австралійському Інституті Лоуї. В нього спитали, чи вірить він у вірогідність того, що росія може застосувати ядерну зброю. А також що має робити НАТО, щоб стримати агресора від цього. 

На думку Володимира Зеленського, Північноатлантичний альянс повинен "переглянути застосування свого тиску". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на запис конференції, який розмістив Офіс президента на своїй сторінці.

"Що має робити НАТО? Унеможливлювати застосування росією ядерної зброї. Але, що важливо, я ще раз звертаюся до міжнародної спільноти, як це було до 24-го. Превентивні удари, щоб вони знали, що з ними буде, якщо вони застосують. А не, навпаки, чекати ядерних ударів росією, щоб потім сказати: "Ах ти так? Ну, ось тримай від нас!" Переглянути застосування свого тиску. Ось, я вважаю, що повинно робити НАТО, – сказав Президент.

Заяву президента почали активно розповсюджувати в ЗМІ. В росії встигли розцінити дані слова як погрозу. Пізніше прессекретар Президента Сергій Нікіфоров роз'яснив, що саме мав на увазі Володимир Зеленський.

"Колеги, ви трохи задалеко зайшли зі своєю ядерною істерією і тепер чуєте ядерні удари навіть там, де їх немає. Президент говорив про період до 24 лютого. Тоді треба було застосувати превентивні заходи, щоб не дозволити Росії розв'язати війну. Нагадаю, що єдині заходи, про які тоді йшлося, були превентивні санкції. Шантажувати світ вибухами на ЗАЕС та всіляко натякати на використання ядерної зброї дозволяє собі лише держава-терорист Росія. Від України таких закликів ви ніколи не почуєте", – написав він.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Володимир Зеленський скасував осінній призов до армії. Також він повідомив, що Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.