RU

Збирають особисті дані користувачів: в Інтернеті з’явились фейкові сторінки Залужного

Читать на русском

Читать на русском
Збирають особисті дані користувачів: в Інтернеті з’явились фейкові сторінки Залужного
В Україні створили фейкові сторінки ексголовнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного

У соціальних мережах ширяться рекламні матеріали вебсайтів. Вони нібито пов’язані з колишнім головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним. Натомість такі онлайн-платформи може створювати ворог, щоб розколоти українське суспільство.

А також розпалити ворожнечу між прихильниками та противниками щодо рішення влади — звільнення Валерія Залужного. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна.

За даними Центру протидії дезінформації при РНБО України, такі онлайн-платформи ведуть на анонімні Telegram-боти, які збирають інформацію про користувачів. Згодом вона може стати зброєю проти українців. 

Центр протидії дезінформації закликає громадян не реєструватися на сумнівних вебсайтах і наголошує на важливості користування тільки перевіреними та надійними джерелами інформації.

Нагадаємо, що на росії поширюють новий фейк про мобілізацію. Писали ми й про те, що у мережі розганяють фейк про підкоп армії рф під Каховським водосховищем. Також читайте, що на росії поширюють новий фейк про війну в Україні

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.