Збитки вимірюються мільйонами: куди звертатись дніпрянам, житло яких було пошкоджено в результаті ворожої атаки в ніч на 18 травня

Збитки вимірюються мільйонами: куди звертатись дніпрянам, житло яких було пошкоджено в результаті ворожої атаки в ніч на 18 травня
У міськраді Дніпра розповіли, куди звертатись людям, будинки яких зазнали пошкоджень в результаті ворожої атаки в ніч на 18 травня

В ніч на 18 травня Дніпро зазнав масованої комбінованої атаки з боку рф. Ворог бив крилатими та балістичними ракетами, а також дронами. Внаслідок цього є значні руйнування.

Відомо про понад 40 багатоквартирних і приватних будинків, які постраждали через удар росіян. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Дніпровської міської ради.

“Відомо про 18 постраждалих, серед них — двоє дітей. Усім надається необхідна медична допомога. Вісім людей перебувають у стані середньої тяжкості в лікарнях міста. Всі комунальні та оперативні служби продовжують долати наслідки. Збитки для міста і для людей вимірюються мільйонами, вибито тисячі вікон. Маємо двох осіб, які звернулися по допомогу щодо розселення. Місто цих людей повністю забезпечить. Окрім комунальників, також долучилися міжнародні організації. Надаються OSB-плити для того, щоб зберегти тепло і фактично закрити вікна – це зараз основне завдання”, – зазначив заступник міського голови Дніпра Юрій Яндульський.

Куди звертатись за допомогою

Мешканці, чиє майно постраждало, можуть подавати заявки щодо пошкодження у застосунку “єДніпро”. Для цього треба у вкладці “Сервіси” обрати графу “Соціальні послуги” та натиснути кнопку “Пошкоджене майно”. Додаток доступний у App Store та Google Play.

Усі заявки обробляють відповідні міські служби та Комунальна установа «Центр психосоціальної підтримки населення «Дотик» Дніпровської міської ради, яка забезпечує супровід, логістику та взаємодію між гуманітарними організаціями й партнерами, щоб кожен мешканець, який потребує допомоги, зміг її вчасно отримати.

Також варто залишити заявку на отримання відшкодування за пошкоджене майно за державною програмою “єВідновлення” у застосунку “Дія”. У районних адміністраціях допоможуть це зробити.

Контакти районних адміністрацій

  • Адміністрація Новокодацького району: проспект Сергія Нігояна, 77, кабінет 11. Телефон для довідок: (056) 720-99-23.
  • Адміністрація АНД району: проспект Мануйлівський, 31, приміщення 23. Телефон для довідок: (067) 393-38-16.
  • Адміністрація Центрального району: проспект Лесі Українки, 65. Телефон для довідок: (095) 426-45-47.
  • Адміністрація Соборного району: площа Шевченка, 7. Телефон для довідок: (068) 557-34-19.
  • Адміністрація Шевченківського району: вулиця Михайла Грушевського, 70, кабінет 340. Телефон для довідок: (093) 606-95-85.
  • Лівобережна адміністрація: вулиця 20-річчя Перемоги, 51, 3 поверх, кабінети 351, 364, 365. Телефони для довідок: (056) 767-09-43, (056) 767-09-45.
  • Єдина гаряча лінія Дніпровської міськради: 15-30 (безкоштовно).

Нагадаємо, раніше ми писали про наслідки ударів ворога по Дніпропетровській області. Також читайте про удари дронами та ракетами по Дніпру та Дніпровському району. Крім цього, Інформатор повідомляв, що Філатов уточнив дані по руйнуваннях від масованої атаки по Дніпру.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити