RU

Зеленський на передовій зустрівся з командуванням 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади

Читать на русском

Читать на русском
Зеленський на передовій зустрівся з командуванням 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади
Обговорили оперативну ситуацію на фронті

Комбриги та комбати обговорили з Президентом оперативну ситуацію на полі бою, актуальні питання та потреби. Не винятком стала і 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада. Наразі вона виконує бойові завдання на куп’янсько-лиманському напрямку – одному з найгарячіших. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу бригади. За очевидними причинами, результати розмови не розголошуються. Але після неї голова держави подякував бійцям за захист. За традицією, Президенту передали знак бригади і шеврон. Натомість він залишив підпис на бойовому прапорі Січеславської бригади.

“Кожна наша бойова бригада, кожен воїн, який знищує окупантів, кожним своїм кроком уперед стверджує, що українська перемога неодмінно буде. Ви - міць! Дякую за службу!”, – звернувся до героїв Володимир Зеленський. 

Раніше ми повідомляли про те, що Міноборони підвищує додаткові виплати деяким категоріям військовослужбовців. Також читайте про те, що в Україні хочуть призивати на військову службу людей до 70 років. Писали і про те, хто з жінок в Україні може стати на військовий облік та як це зробити

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.