RU
Головна
Україна
12:41, 4 Листопада
Информатор UA

Интро

Президент України Володимир Зеленський з’явиться у наступному випуску ток-шоу «Мого наступного гостя не треба представляти» на Netflix. Ведучий шоу Девід Леттерман приїхав до Києва, щоб взяти інтерв'ю у Зеленського. Про зустріч телеведучого із Президентом повідомили на сторінці Netflix в Twitter,- пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. «Девід Леттерман нещодавно їздив до Києва, щоб взяти інтерв'ю у президента Володимира Зеленського для майбутнього епізоду «Мого наступного гостя не треба представляти» (My Next Guest Needs No Introduction)», — йдеться в повідомленні Netflix. Володимир Зеленський та Девід Леттерман Відомо, що запис інтерв'ю проходив просто на станції столичного метрополітену. Варто додати, що рух потягів на час запису випуску ток-шоу не зупиняли.  Шоу My Next Guest Needs No Introduction: що відомо «Мого наступного гостя не треба представляти» — американське ток-шоу, яке веде Девід Леттерман. Прем’єра відбулася 12 січня 2018 року на Netflix. В кожному епізоді шоу Девід бере інтерв’ю в одного гостя, воно може бути як у студії, так і поза нею. Шоу отримало загалом позитивні відгуки, глядачам подобається його формат, розміщення Леттермана, вибір гостей і проникливі розмови. My Next Guest Needs No Introduction 4 рази номінували на премію Primetime Emmy Award як видатний документальний серіал. Серед гостей шоу були Джордж Клуні, Барак Обама, Роберт Дауні молодший, Каньє Вест, Кім Кардашьян, Вілл Сміт та інші. Раніше ми писали, що у Володимира Зеленського з'явився офіційний канал у Viber. Повідомляли ми й про те, що Президент скасував осінній призов до армії.

Зеленський з'явиться на Netflix

Читать на русском

Читать на русском
Зеленський з'явиться на Netflix
Президент дав інтерв'ю для шоу «Мого наступного гостя не треба представляти»

Президент України Володимир Зеленський з’явиться у наступному випуску ток-шоу «Мого наступного гостя не треба представляти» на Netflix. Ведучий шоу Девід Леттерман приїхав до Києва, щоб взяти інтерв'ю у Зеленського.

Про зустріч телеведучого із Президентом повідомили на сторінці Netflix в Twitter,- пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.

«Девід Леттерман нещодавно їздив до Києва, щоб взяти інтерв'ю у президента Володимира Зеленського для майбутнього епізоду «Мого наступного гостя не треба представляти» (My Next Guest Needs No Introduction)», — йдеться в повідомленні Netflix.

Володимир Зеленський та Девід Леттерман
Володимир Зеленський та Девід Леттерман

Відомо, що запис інтерв'ю проходив просто на станції столичного метрополітену. Варто додати, що рух потягів на час запису випуску ток-шоу не зупиняли. 

Шоу My Next Guest Needs No Introduction: що відомо

«Мого наступного гостя не треба представляти» — американське ток-шоу, яке веде Девід Леттерман. Прем’єра відбулася 12 січня 2018 року на Netflix. В кожному епізоді шоу Девід бере інтерв’ю в одного гостя, воно може бути як у студії, так і поза нею.

Шоу отримало загалом позитивні відгуки, глядачам подобається його формат, розміщення Леттермана, вибір гостей і проникливі розмови. My Next Guest Needs No Introduction 4 рази номінували на премію Primetime Emmy Award як видатний документальний серіал. Серед гостей шоу були Джордж Клуні, Барак Обама, Роберт Дауні молодший, Каньє Вест, Кім Кардашьян, Вілл Сміт та інші.

Раніше ми писали, що у Володимира Зеленського з'явився офіційний канал у Viber. Повідомляли ми й про те, що Президент скасував осінній призов до армії.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.