RU
Головна
Дніпро
21:40, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

На жаль, не всі українці здатні до адекватного мислення і світосприйняття. Саме так і з'являються колаборанти. При чому в один проміжок часу вони можуть на всі боки заявляти про любов до України, а потім добровільно і навіть з радістю йти прислужувати ворогові. Саме так сталося і з жінкою на ім'я Ірина Єфремова. Про це повідомляє Інформатор. Вона жила у Маріуполі та вивчилася на журналіста у Дніпрі. І ось, коли Маріуполь окупували свинособаки, Ірина перейшла на бік ворога та почала працювати на окупаційному телебачені. У своїх матеріалах вона дискредитує ЗСУ, звинувачуючи їх у руйнуванні Маріуполя. Крім цього вона опитує "щасливих маріупольців", які воліють стати частиною рф і це вони всі називають актом справедливості. Проте мешканці Дніпра, які особисто знають цю "пасажирку", м'яко кажучи не розуміють вчинку Іріни та відверто її лають. "У жодній країні світу після деокупації Маріуполя тобі і твоїй родині спокою не буде", - написала жінка з Дніпра Віта Ванкевич. "Тепер ти розумієш, куди ви всі підете — за руzzкім кораблем. Чекай! Знімай репортажі, за які тобі по-любому прилетить ответочка. Ідейная ти моя". Дніпровська журналістка Софія Закревська також висловилася стосовно ситуації: "Дівчинка, яка вивчилася на журналіста у Дніпрі, а потім якийсь час працювала на українському телебаченні, вижила під час обстрілів росіянами Маріуполя. Навесні ми її шукали всім факультетом, бо навіть не знали, чи Іра жива, чи пройшла вона фільтрацію та куди її могли відправити окупанти. Проте все виявилося куди простіше – вона тепер на них працює і розповідає, що Маріуполь нібито знищили ЗСУ, а росіяни тепер його відбудовують і все «офігенно». Це просто не вкладається в голові", - написала вона. Що їх так приваблює у тій рашці нікому не відомо. Проте відповідальність за брехню та зраду настигне кожного! Придурювалася Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі співробітниця обороного підприємства працювала на ФСБ. Також писали, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів. 

Журналістка, яка навчалася в Дніпрі, на телебаченні в окупованому Маріуполі підтримує "рузькій мір" і звинувачує ЗСУ

Читать на русском
Журналістка, яка навчалася в Дніпрі, на телебаченні в окупованому Маріуполі підтримує "рузькій мір" і звинувачує ЗСУ

Вивчилася в Дніпрі, щоб професійно працювати на окупантів

На жаль, не всі українці здатні до адекватного мислення і світосприйняття. Саме так і з'являються колаборанти. При чому в один проміжок часу вони можуть на всі боки заявляти про любов до України, а потім добровільно і навіть з радістю йти прислужувати ворогові.

Саме так сталося і з жінкою на ім'я Ірина Єфремова. Про це повідомляє Інформатор.

Вона жила у Маріуполі та вивчилася на журналіста у Дніпрі. І ось, коли Маріуполь окупували свинособаки, Ірина перейшла на бік ворога та почала працювати на окупаційному телебачені. У своїх матеріалах вона дискредитує ЗСУ, звинувачуючи їх у руйнуванні Маріуполя. Крім цього вона опитує "щасливих маріупольців", які воліють стати частиною рф і це вони всі називають актом справедливості.

Проте мешканці Дніпра, які особисто знають цю "пасажирку", м'яко кажучи не розуміють вчинку Іріни та відверто її лають.

"У жодній країні світу після деокупації Маріуполя тобі і твоїй родині спокою не буде", - написала жінка з Дніпра Віта Ванкевич. "Тепер ти розумієш, куди ви всі підете — за руzzкім кораблем. Чекай! Знімай репортажі, за які тобі по-любому прилетить ответочка. Ідейная ти моя".

Дніпровська журналістка Софія Закревська також висловилася стосовно ситуації:

"Дівчинка, яка вивчилася на журналіста у Дніпрі, а потім якийсь час працювала на українському телебаченні, вижила під час обстрілів росіянами Маріуполя. Навесні ми її шукали всім факультетом, бо навіть не знали, чи Іра жива, чи пройшла вона фільтрацію та куди її могли відправити окупанти. Проте все виявилося куди простіше – вона тепер на них працює і розповідає, що Маріуполь нібито знищили ЗСУ, а росіяни тепер його відбудовують і все «офігенно». Це просто не вкладається в голові", - написала вона.

Що їх так приваблює у тій рашці нікому не відомо. Проте відповідальність за брехню та зраду настигне кожного!

Придурювалася
Придурювалася

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі співробітниця обороного підприємства працювала на ФСБ. Також писали, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.