RU
Головна
Дніпро
22:01, 26 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпрі, на базі шести районних адміністрацій, облаштували Пункти незламності. Сюди можна прийти на випадок зникнення електроенергії, тепла, води. В них повстановлювали генератори на випадок відключення світла. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міської ради. Також в пунктах є чай, набори для дитячої творчості та інтернет. Люди вже починають до них звертатися. Згодом таких пунктів стане більше. Адреси Пунктів незламності на базі районних адміністрацій: Лівобережна адміністрація (вул.20-річчя Перемоги, 51); Адміністрація Амур-Нижньодніпровського району (просп. Мануйлівський, 31); Адміністрація Соборного району (площа Шевченка, 7); Адміністрація Новокодацького району (просп. Сергія Нігояна, 77); Центральна адміністрація (просп. Лесі Українки, 65); Адміністрація Шевченківського району (вул. Михайла Грушевського, 70). Облаштовують Є генератори Є чай Та електрика Пункт незламності Раніше ми повідомляли про те, що якщо не буде світла - зарядити пристрої, зловити зв'язок і зігрітися можна у відділеннях поліції Дніпра. Також писали, що приготувати їсти, якщо немає світла.        

Зі світлом і теплом: у Дніпрі працюють Пункти незламності

Читать на русском

Читать на русском
Зі світлом і теплом: у Дніпрі працюють Пункти незламності
Можна зігрітися і зарядитися

У Дніпрі, на базі шести районних адміністрацій, облаштували Пункти незламності. Сюди можна прийти на випадок зникнення електроенергії, тепла, води.

В них повстановлювали генератори на випадок відключення світла. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міської ради.

Також в пунктах є чай, набори для дитячої творчості та інтернет. Люди вже починають до них звертатися. Згодом таких пунктів стане більше.

Адреси Пунктів незламності на базі районних адміністрацій:

  • Лівобережна адміністрація (вул.20-річчя Перемоги, 51);
  • Адміністрація Амур-Нижньодніпровського району (просп. Мануйлівський, 31);
  • Адміністрація Соборного району (площа Шевченка, 7);
  • Адміністрація Новокодацького району (просп. Сергія Нігояна, 77);
  • Центральна адміністрація (просп. Лесі Українки, 65);
  • Адміністрація Шевченківського району (вул. Михайла Грушевського, 70).
Облаштовують
Облаштовують
Є генератори
Є генератори
Є чай
Є чай
Та електрика
Та електрика
Пункт незламності
Пункт незламності

Раніше ми повідомляли про те, що якщо не буде світла - зарядити пристрої, зловити зв'язок і зігрітися можна у відділеннях поліції Дніпра. Також писали, що приготувати їсти, якщо немає світла.

 

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.