RU
Головна
Дніпро
11:35, 10 Березня
Информатор UA

Интро

З середини 2021 року в центрі Дніпра змінили схему руху. На ділянці вулиці Королеви Єлизавети II від вулиці Харківської до вулиці Європейської запровадили односторонній рух. При цьому, проїзд від «МОСТ-Сіті» до Європейської дозволили лише для громадського транспорту – маршрутних автобусів. Саму ж вулицю Королеви Єлизавети II звузили на ділянці від Харківської до будинку №12 по Королеви Єлизавети II. Усі ці зміни – через будівництво комплексу «Перехрестя». Так ось, тепер дію змін схеми руху на ділянці вулиці Королеви Єлизавети II хочуть продовжити ще на 2 роки. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на проєкт рішення виконкому Дніпровської міськради. Нові можливі строки дії змін дорожнього руху – з 1 квітня 2023 року до 1 квітня 2025 року. Варто зазначити, що виконком ще не затвердив це рішення, тож воно не набуло чинності. Проєкт рішення виконкому Раніше ми також писали, що у Дніпрі планують на місяць звузити Слобожанський проспект. Окрім того, на Слобожанському проспекті можуть збудувати житловий комплекс з двома вежами. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі можуть з’явитися два «нові-старі» сквери.

Зміни схеми руху на вулиці в центрі Дніпра планують продовжити на 2 роки

Читать на русском

Читать на русском
Зміни схеми руху на вулиці в центрі Дніпра планують продовжити на 2 роки
Односторонній рух на Королеви Єлизавети II можуть продовжити

З середини 2021 року в центрі Дніпра змінили схему руху. На ділянці вулиці Королеви Єлизавети II від вулиці Харківської до вулиці Європейської запровадили односторонній рух. При цьому, проїзд від «МОСТ-Сіті» до Європейської дозволили лише для громадського транспорту – маршрутних автобусів. Саму ж вулицю Королеви Єлизавети II звузили на ділянці від Харківської до будинку №12 по Королеви Єлизавети II. Усі ці зміни – через будівництво комплексу «Перехрестя».

Так ось, тепер дію змін схеми руху на ділянці вулиці Королеви Єлизавети II хочуть продовжити ще на 2 роки. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на проєкт рішення виконкому Дніпровської міськради.

Нові можливі строки дії змін дорожнього руху – з 1 квітня 2023 року до 1 квітня 2025 року. Варто зазначити, що виконком ще не затвердив це рішення, тож воно не набуло чинності.

Проєкт рішення виконкому
Проєкт рішення виконкому

Раніше ми також писали, що у Дніпрі планують на місяць звузити Слобожанський проспект. Окрім того, на Слобожанському проспекті можуть збудувати житловий комплекс з двома вежами. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі можуть з’явитися два «нові-старі» сквери.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.