RU
Головна
Дніпро
16:41, 6 Лютого
Информатор UA

Интро

У Дніпрі на Слобожанському проспекті, 27-27а планують звести новий житловий комплекс. Він може з’явитися замість складських приміщень, біля шляхопроводу в районі провулка Юннатів. Наразі тут пропонують збудувати ЖК з двома вежами у 24 поверхи. Передпроектні пропозиції презентував на першій у 2023 році архітектурно-містобудівній раді Дніпра архітектор Михайло Аліпов. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на gorod.dp.ua. Площа ділянки складає 0,82 гектара. Інвестори бажають звести тут житловий комплекс, який складатиметься із двох 24-поверхових веж заввишки до 78 метрів кожна. У будівлях планують розмістити 360 однокімнатних квартир на 772 мешканців. Також в проекті передбачений двоповерховий паркінг на 240 автомобілів. «Ми продовжуємо гуманізувати Слобожанський проспект, наповнюючи його людьми. Розглядаємо цей об'єкт у контексті загальної активної забудови району. Реалізація цього проекту розширює перспективи формування повноцінної пішохідної вулиці усередині кварталу, вздовж проспекту, яка зв'яже цей комплекс та об'єкт на місці «Будинку торгівлі», - розповів про проект Михайло Аліпов З ТРЦ «Наша Правда» новий ЖК планують зв'язати бульваром з озелененням. Що стосується внутрішньодворової території – то її планують підняти на стилобатну частину, на рівень другого поверху. Одну з башт комплексу планують розмістити паралельно Слобожанському проспекту, другу – під кутом до нього, з виходом на провулок Юннатів. На території вздовж проспекту планують зробити пішохідний бульвар із велодоріжкою, який має зв’язати територію від «Будинку торгівлі» до шляхопроводу. Під час обговорення проекту архітектори ставили запитання щодо пішохідного зв’язку проспекту з подальшим виходом до Дніпра, занедбаного провулка Юннатів, безпеку і доступність ЖК, а також захист квартир від шуму від залізниці та автомагістралі. «Є ціла низка питань, пов'язаних із громадським та внутрішнім середовищем цього об'єкта. Його композиція – неоране поле для розвитку. Можна попрацювати над видом та розміщенням веж та знайти інші рішення», зазначив Віктор Гарсія Ортега. Ще одна з пропозицій – зробити три будівлі замість двох, проте зменшити їх поверховість. Архітектор Михайло Аліпов пообіцяв колегам прислухатись до порад на наступних етапах роботи. ЖК на Слобожанському проспекті, біля "Нашої Правди" Дві вежі у 24 поверхи Кілька новобудов, що можуть з'явитись вздовж Слобожанського проспекту 360 однокімнатних квартир на 772 мешканців У ЖК передбачено двоповерховий паркінг на 240 автомобілів Озеленення та майданчики - на стилобатній частині Раніше ми також повідомляли, що у Дніпрі замість Будинку торгівлі планують звести цілий мікрорайон. Окрім того, у місті презентували проєкт розширення комплексу Artel. Повідомляли ми і про те, що можуть збудувати у Дніпрі замість довгобуду на Перемозі.

У Дніпрі на Слобожанському проспекті можуть збудувати житловий комплекс з двома вежами

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Слобожанському проспекті можуть збудувати житловий комплекс з двома вежами
Біля "Нашої Правди" може з'явитися ЖК з двома висотками

У Дніпрі на Слобожанському проспекті, 27-27а планують звести новий житловий комплекс. Він може з’явитися замість складських приміщень, біля шляхопроводу в районі провулка Юннатів. Наразі тут пропонують збудувати ЖК з двома вежами у 24 поверхи.

Передпроектні пропозиції презентував на першій у 2023 році архітектурно-містобудівній раді Дніпра архітектор Михайло Аліпов. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на gorod.dp.ua.

Площа ділянки складає 0,82 гектара. Інвестори бажають звести тут житловий комплекс, який складатиметься із двох 24-поверхових веж заввишки до 78 метрів кожна. У будівлях планують розмістити 360 однокімнатних квартир на 772 мешканців. Також в проекті передбачений двоповерховий паркінг на 240 автомобілів.

«Ми продовжуємо гуманізувати Слобожанський проспект, наповнюючи його людьми. Розглядаємо цей об'єкт у контексті загальної активної забудови району. Реалізація цього проекту розширює перспективи формування повноцінної пішохідної вулиці усередині кварталу, вздовж проспекту, яка зв'яже цей комплекс та об'єкт на місці «Будинку торгівлі», - розповів про проект Михайло Аліпов

З ТРЦ «Наша Правда» новий ЖК планують зв'язати бульваром з озелененням. Що стосується внутрішньодворової території – то її планують підняти на стилобатну частину, на рівень другого поверху.

Одну з башт комплексу планують розмістити паралельно Слобожанському проспекту, другу – під кутом до нього, з виходом на провулок Юннатів. На території вздовж проспекту планують зробити пішохідний бульвар із велодоріжкою, який має зв’язати територію від «Будинку торгівлі» до шляхопроводу.

Під час обговорення проекту архітектори ставили запитання щодо пішохідного зв’язку проспекту з подальшим виходом до Дніпра, занедбаного провулка Юннатів, безпеку і доступність ЖК, а також захист квартир від шуму від залізниці та автомагістралі.

«Є ціла низка питань, пов'язаних із громадським та внутрішнім середовищем цього об'єкта. Його композиція – неоране поле для розвитку. Можна попрацювати над видом та розміщенням веж та знайти інші рішення», зазначив Віктор Гарсія Ортега.

Ще одна з пропозицій – зробити три будівлі замість двох, проте зменшити їх поверховість. Архітектор Михайло Аліпов пообіцяв колегам прислухатись до порад на наступних етапах роботи.

ЖК на Слобожанському проспекті, біля "Нашої Правди"
ЖК на Слобожанському проспекті, біля "Нашої Правди"
Дві вежі у 24 поверхи
Дві вежі у 24 поверхи
Кілька новобудов, що можуть з'явитись вздовж Слобожанського проспекту
Кілька новобудов, що можуть з'явитись вздовж Слобожанського проспекту
360 однокімнатних квартир на 772 мешканців
360 однокімнатних квартир на 772 мешканців
У ЖК передбачено двоповерховий паркінг на 240 автомобілів
У ЖК передбачено двоповерховий паркінг на 240 автомобілів
Озеленення та майданчики - на стилобатній частині
Озеленення та майданчики - на стилобатній частині

Раніше ми також повідомляли, що у Дніпрі замість Будинку торгівлі планують звести цілий мікрорайон. Окрім того, у місті презентували проєкт розширення комплексу Artel. Повідомляли ми і про те, що можуть збудувати у Дніпрі замість довгобуду на Перемозі.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.