У Чечелівському районі Дніпра знесли самочинно збудовану будівлю. Підприємець звів магазин у 2019 році без дозвільних документів. І пізніше зареєстрував право власності на неї. Протягом наступних років справу розглядали в суді. І вже в жовтні 2024 року Господарський суд Дніпропетровської області зобов’язав підприємця звільнити земельну ділянку і самостійно здійснити демонтаж споруди.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прокуратуру в Дніпропетровській області.
Уже 2 серпні 2026 року будівлю демонтували в примусовому порядку із залученням будівельної техніки. У прокуратурі зазначили, що робота зі знесення незаконно збудованих об’єктів у Дніпрі триває.
Нагадаємо, що колишній депутат Дніпровської міськради організував шахрайську схему з нерухомістю у Києві. Писали також, що у Дніпрі на Запорізькому шосе хочуть побудувати комплекс для падел-тенісу. І повідомляли, що у Дніпрі на Мануйлівському проспекті планують побудувати новий ЖК.