RU
Головна
Дніпро
08:03, 18 Березня
Информатор UA

Интро

Інформатор повідомляв, що у Дніпрі хочуть на два роки продовжити дію зміненої схеми руху на ділянці вулиці Королеви Єлизавети II: від будинку №12 – до вулиці Харківської. Там до квітня 2025 року має зберегтися односторонній рух, і виключно для громадського транспорту. Усе – через будівництво комплексу «Перехрестя». Окрім цього, на три роки збираються продовжити і звуження проїзної частини вулиці Харківської, на ділянці від вулиці Королеви Єлизавети II до вулиці Князя Володимира Великого, 1а. Зміни можуть діяти з 1 квітня 2023 року до 1 квітня 2026 року. На такий же термін планують пролонгувати і перекриття тротуару на ділянці вулиці Королеви Єлизавети II від будинку №12 до вулиці Харківської. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на проєкт розпорядження міського голоси Дніпра. Варто зазначити, що мер Дніпра ще не підписав це розпорядження, тож воно поки не набрало чинності. Проєкт розпорядженя мера Дніпра Раніше ми також писали, що у Дніпрі можуть на місяць звузити вулицю Воскресенську. Окрім того, у Дніпрі на місяць звузили Слобожанський проспект. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі можуть з’явитися два «нові-старі» сквери.

Звуження вулиці в центрі Дніпра збираються продовжити на три роки

Читать на русском

Читать на русском
Звуження вулиці в центрі Дніпра збираються продовжити на три роки
Продовження змін в центрі міста для автівок та пішоходів

Інформатор повідомляв, що у Дніпрі хочуть на два роки продовжити дію зміненої схеми руху на ділянці вулиці Королеви Єлизавети II: від будинку №12 – до вулиці Харківської. Там до квітня 2025 року має зберегтися односторонній рух, і виключно для громадського транспорту. Усе – через будівництво комплексу «Перехрестя».

Окрім цього, на три роки збираються продовжити і звуження проїзної частини вулиці Харківської, на ділянці від вулиці Королеви Єлизавети II до вулиці Князя Володимира Великого, 1а. Зміни можуть діяти з 1 квітня 2023 року до 1 квітня 2026 року. На такий же термін планують пролонгувати і перекриття тротуару на ділянці вулиці Королеви Єлизавети II від будинку №12 до вулиці Харківської. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на проєкт розпорядження міського голоси Дніпра.

Варто зазначити, що мер Дніпра ще не підписав це розпорядження, тож воно поки не набрало чинності.

Проєкт розпорядженя мера Дніпра
Проєкт розпорядженя мера Дніпра

Раніше ми також писали, що у Дніпрі можуть на місяць звузити вулицю Воскресенську. Окрім того, у Дніпрі на місяць звузили Слобожанський проспект. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі можуть з’явитися два «нові-старі» сквери.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.