RU
Головна
Область
11:00, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

Ракетна атака здійснена по гідротехнічним об'єктам Кривого Рогу призвела до проблем з водопостачанням в декількох районах, а також до підвищення рівня води річки Інгулець. В результаті розливу річки позмивало частину переправ, підтопило будинки і місцевий парк. Рятувальники та аварійні служби всю ніч боролися із наслідками вибухів. Місцевих мешканців довелося евакуювати. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської обладміністрації Миколи Лукашука. "Було влучання у дамбу Карачуновського водосховища. В результаті удару рівень води в р. Інгулець піднявся місцями до 190 см. Було підтоплено 112 приватних житлових будинків та присадибних ділянок. Наприклад, рівень води в парку ім. Ф. Мершавцева (колишній Правди) піднявся на 174 см. Вночі було організовано 4 пункти збору для евакуації громадян, врятовано 11 людей", - написав він. Нагадаємо, що для того, щоб знизити рівень води, довелося підірвати греблю, щоб збільшити пропускну спроможність річки.  За інформацією Миколи Лукашука, станом на 10 годину, після проведення ремонтних робіт спостерігається зниження рівня води на всіх затоплених ділянках. "Так в центрально-міському районі в парку Мершавцева максимальний рівень води був 190 см, нині - вже 172 см і продовжує зменшуватись, в районі ЮГОКу - був 200 см, нині - впав на 14 см. В інших районах міста та Криворізького району (наприклад в селах Латівка та Андріївка) рівень падіння води вже досягає 50 см", - зазначив голова Дніпропетровської облради. Військова адміністрація області та спецслужби роблять все можливе, щоб якомога швидше усунути наслідки атаки. "Після виснажливих робіт цієї довгої ночі, вдалося поставити перший затвір-шандор і зафіксували зниження рівня води на всіх ділянках на 4-6 см. Після встановлення другого затвору рівень води в річці вже знизився на 40 см. Працюємо над повною локалізацією витоку. Ситуація контрольована і вже найближчим часом проблему буде усунено", - повідомив заступник голови ОП Кирило Тимошенко. Приборкують стихію Всю ніч боролися із наслідками Врятували 11 людей Рівень води знижується Раніше ми писали, що сили ППО збили над Дніпропетровською областю 7 російських крилатих ракет. Також читайте, як в Дніпропетровській області минула 200-та доба вторгнення рф в Україну. Окрім того, Борис Філатов відреагував на ракетну атаку по центру Дніпра на День міста.      

112 будинків підтоплено, 11 врятованих людей: що відбувається з рівнем води в Інгульці після ракетної атаки на Кривий Ріг

Читать на русском

Рівень води знижується

Читать на русском
112 будинків підтоплено, 11 врятованих людей: що відбувається з рівнем води в Інгульці після ракетної атаки на Кривий Ріг

Рівень води знижується

Ракетна атака здійснена по гідротехнічним об'єктам Кривого Рогу призвела до проблем з водопостачанням в декількох районах, а також до підвищення рівня води річки Інгулець. В результаті розливу річки позмивало частину переправ, підтопило будинки і місцевий парк. Рятувальники та аварійні служби всю ніч боролися із наслідками вибухів.

Місцевих мешканців довелося евакуювати. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської обладміністрації Миколи Лукашука.

"Було влучання у дамбу Карачуновського водосховища. В результаті удару рівень води в р. Інгулець піднявся місцями до 190 см. Було підтоплено 112 приватних житлових будинків та присадибних ділянок. Наприклад, рівень води в парку ім. Ф. Мершавцева (колишній Правди) піднявся на 174 см. Вночі було організовано 4 пункти збору для евакуації громадян, врятовано 11 людей", - написав він.

Нагадаємо, що для того, щоб знизити рівень води, довелося підірвати греблю, щоб збільшити пропускну спроможність річки. 

За інформацією Миколи Лукашука, станом на 10 годину, після проведення ремонтних робіт спостерігається зниження рівня води на всіх затоплених ділянках.

"Так в центрально-міському районі в парку Мершавцева максимальний рівень води був 190 см, нині - вже 172 см і продовжує зменшуватись, в районі ЮГОКу - був 200 см, нині - впав на 14 см. В інших районах міста та Криворізького району (наприклад в селах Латівка та Андріївка) рівень падіння води вже досягає 50 см", - зазначив голова Дніпропетровської облради.

Військова адміністрація області та спецслужби роблять все можливе, щоб якомога швидше усунути наслідки атаки.

"Після виснажливих робіт цієї довгої ночі, вдалося поставити перший затвір-шандор і зафіксували зниження рівня води на всіх ділянках на 4-6 см. Після встановлення другого затвору рівень води в річці вже знизився на 40 см. Працюємо над повною локалізацією витоку. Ситуація контрольована і вже найближчим часом проблему буде усунено", - повідомив заступник голови ОП Кирило Тимошенко.

Приборкують стихію
Приборкують стихію
Всю ніч боролися із наслідками
Всю ніч боролися із наслідками
Врятували 11 людей
Врятували 11 людей
Рівень води знижується
Рівень води знижується

Раніше ми писали, що сили ППО збили над Дніпропетровською областю 7 російських крилатих ракетТакож читайте, як в Дніпропетровській області минула 200-та доба вторгнення рф в Україну. Окрім того, Борис Філатов відреагував на ракетну атаку по центру Дніпра на День міста.

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.