RU
Головна
Область
21:00, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

Сили ППО збили над Дніпропетровською областю два дрони-камікадзе типу «Шахід-136». Один безпілотник впав на подвір‘я домогосподарства, там сталася пожежа. Шестеро осіб постраждали, одну людину шпиталізовано. Три господарчі споруди зруйновано, пошкоджено приватний будинок, дві автівки. Про це розповідає Інформатор з посиланням на голову Дніпропетровської обласної ради Миколу Лукашука.Залишки другого дрону виявили на одному з автошляхів області. Пошкоджено 100 квадратних метрів дорожнього покриття. "Такими дронами атакували нашу область не вперше. Росіяни чомусь називають їх «Герань-2», їхній звук схожий на звук мопеду. Західні ЗМІ пишуть, що тактика використання іранських «шахідів» передбачає роботу двох дронів по одній цілі. Вочевидь, таку тактику ми сьогодні й спостерігали. Вдячний нашим захисникам з ППО за крутий результат! Просто найкращі", — написав він. Президент вже доручив Міністерству закордонних справ відреагувати на факти використання військами рф озброєння іранського виробництва. Керівництво Ірану ж у свою чергу публічно заявляло про свою нейтральність. "За уточненою інформацією, після ранкового обстрілу Марганця в місті пошкоджено дев‘яносто приватних житлових будинків. Дев‘яносто! Окрім цього – ще понад півсотні господарчих споруд, 6 багатоповерхівок, магазини, пошта, аптека, газогони, лінії електропередач. Наразі аварійні бригади вже повернули світло в оселі людей", — зазначив Микола Лукашук.  Наслідки падіння безпілотника  Три господарчі споруди зруйновано Пошкоджено приватний будинок Дві автівки також постраждали  Раніше ми писали, яка ситуація у Дніпропетровській області за тиждень. Також ми розповідали про те, як сили ППО збили іранський безпілотник Shahed-136 над Дніпром.    

212 доба війни: у Дніпрі внаслідок падіння безпілотника постраждали шестеро осіб

Читать на русском
212 доба війни: у Дніпрі внаслідок падіння безпілотника постраждали шестеро осіб

Внаслідок падіння безпілотника постраждали люди

Сили ППО збили над Дніпропетровською областю два дрони-камікадзе типу «Шахід-136». Один безпілотник впав на подвір‘я домогосподарства, там сталася пожежа. Шестеро осіб постраждали, одну людину шпиталізовано.

Три господарчі споруди зруйновано, пошкоджено приватний будинок, дві автівки. Про це розповідає Інформатор з посиланням на голову Дніпропетровської обласної ради Миколу Лукашука.

Залишки другого дрону виявили на одному з автошляхів області. Пошкоджено 100 квадратних метрів дорожнього покриття.

"Такими дронами атакували нашу область не вперше. Росіяни чомусь називають їх «Герань-2», їхній звук схожий на звук мопеду. Західні ЗМІ пишуть, що тактика використання іранських «шахідів» передбачає роботу двох дронів по одній цілі. Вочевидь, таку тактику ми сьогодні й спостерігали. Вдячний нашим захисникам з ППО за крутий результат! Просто найкращі", — написав він.

Президент вже доручив Міністерству закордонних справ відреагувати на факти використання військами рф озброєння іранського виробництва. Керівництво Ірану ж у свою чергу публічно заявляло про свою нейтральність.

"За уточненою інформацією, після ранкового обстрілу Марганця в місті пошкоджено дев‘яносто приватних житлових будинків. Дев‘яносто! Окрім цього – ще понад півсотні господарчих споруд, 6 багатоповерхівок, магазини, пошта, аптека, газогони, лінії електропередач. Наразі аварійні бригади вже повернули світло в оселі людей", — зазначив Микола Лукашук. 

Наслідки падіння безпілотника
Наслідки падіння безпілотника 
Три господарчі споруди зруйновано
Три господарчі споруди зруйновано
Пошкоджено приватний будинок
Пошкоджено приватний будинок
Дві автівки також постраждали
Дві автівки також постраждали 

Раніше ми писали, яка ситуація у Дніпропетровській області за тиждень. Також ми розповідали про те, як сили ППО збили іранський безпілотник Shahed-136 над Дніпром.

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.