RU
Головна
Дніпро
19:26, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 23 вересня, над Дніпром сталися вибухи. Це сили ППО збили два ворожих безпілотники. Виявилося що ворог атакував Дніпро та Одесу дронами-камікадзе Shahed-136. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу повітряного командування "Схід".  "23 вересня, у другій половині дня, на східному та південному напрямках російські окупанти атакували Україну безпілотниками-камікадзе «Shahed-136» іранського виробництва. Станом на 18.30 шість дронів збили зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України. Крім того, на півдні країни зенітники Повітряних Сил знищили ворожий штурмовик Су-25! І це ми ще всерйоз нічого не починали", - написали в ПК "Схід". Крім того, з'явилося відео, як один з них збивають: Раніше ми повідомляли про те, що чи можуть іранські безпілотники змінити хід війни в Україні. Також читайте думку експерта про те, чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг. Відео: ПК "Схід", телеграм-канал "Днепр Сейчас"

Відео моменту, як сили ППО збили іранський безпілотник Shahed-136 над Дніпром

Читать на русском

Відео збиття БПЛА

Читать на русском
Відео моменту, як сили ППО збили іранський безпілотник Shahed-136 над Дніпром

Відео збиття БПЛА

У п'ятницю, 23 вересня, над Дніпром сталися вибухи. Це сили ППО збили два ворожих безпілотники. Виявилося що ворог атакував Дніпро та Одесу дронами-камікадзе Shahed-136.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу повітряного командування "Схід". 

"23 вересня, у другій половині дня, на східному та південному напрямках російські окупанти атакували Україну безпілотниками-камікадзе «Shahed-136» іранського виробництва. Станом на 18.30 шість дронів збили зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України. Крім того, на півдні країни зенітники Повітряних Сил знищили ворожий штурмовик Су-25! І це ми ще всерйоз нічого не починали", - написали в ПК "Схід".

Крім того, з'явилося відео, як один з них збивають:

Раніше ми повідомляли про те, що чи можуть іранські безпілотники змінити хід війни в Україні. Також читайте думку експерта про те, чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг.

Відео: ПК "Схід", телеграм-канал "Днепр Сейчас"

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.