RU
Головна
Область
08:42, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

Загарбники продовжують тероризувати Дніпропетровську область. 24 вересня, на світанку, вони скерували свої "Гради" та "Урагани" на Марганецьку та Червоногригорівську громади. Поранені 51-річна жінка та 49-річний чоловік. Вони у лікарні. Жінка у важкому стані.  Також російські снаряди пошкодили понад 20 приватних та багатоповерхових будинків і до 10 господарських споруд. Понівечені місцевий хлібозавод та пара установ. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА. Понад 2000 сімей залишились без світла. Енергетики вже працюють. У Червоногригорівській громаді ніхто не постраждав. В інших районах все спокійно. Нагадаємо, раніше ми писали про ситуацію в регіоні за тиждень. Також Інформатор повідомляв, що артилеристи 25-ої бригади з Дніпропетровської області виклали відео своєї роботи на Харківщині. Загарбники продовжують тероризувати Дніпропетровську область Понівечені місцевий хлібозавод та пара установ Понад 2000 сімей залишились без світла

Армія рф вдарила по двом громадам Дніпропетровської області: є постраждалі, понівечено хлібзавод

Читать на русском

Окупанти знову атакували Дніпропетровську область

Читать на русском
Армія рф вдарила по двом громадам Дніпропетровської області: є постраждалі, понівечено хлібзавод

Окупанти знову атакували Дніпропетровську область

Загарбники продовжують тероризувати Дніпропетровську область. 24 вересня, на світанку, вони скерували свої "Гради" та "Урагани" на Марганецьку та Червоногригорівську громади. Поранені 51-річна жінка та 49-річний чоловік. Вони у лікарні. Жінка у важкому стані

Також російські снаряди пошкодили понад 20 приватних та багатоповерхових будинків і до 10 господарських споруд. Понівечені місцевий хлібозавод та пара установ. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА.

Понад 2000 сімей залишились без світла. Енергетики вже працюють. У Червоногригорівській громаді ніхто не постраждав. В інших районах все спокійно.

Нагадаємо, раніше ми писали про ситуацію в регіоні за тиждень. Також Інформатор повідомляв, що артилеристи 25-ої бригади з Дніпропетровської області виклали відео своєї роботи на Харківщині.

Загарбники продовжують тероризувати Дніпропетровську область
Загарбники продовжують тероризувати Дніпропетровську область
24 вересня, на світанку, вони скерували свої "Гради" та "Урагани" на Марганецьку та Червоногригорівську громади
Понівечені місцевий хлібозавод та пара установ
Понад 2000 сімей залишились без світла
Понад 2000 сімей залишились без світла

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.