RU
Головна
Область
12:09, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

Це вже не перші досягнення воїнів. ЗСУ продовжують знищувати орків та їх техніку. Минулого тижня боєць 25-ої Січеславської бригади збив ворожий літак СУ-25. Відео Інформатор знайшов на сторінці 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. ”Ми не рахували цілі, не було часу…”, Артилеристи 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗС України знищили багато цілей, а їх ППО – декілька літаків під час контрнаступу на Харківщині. "Наступ починався з Харківської області. Була задача за короткий час взяти Ізюм. За весь час війни ми зайнялись своєю роботою, як нас навчають", — сказав військовий у відео. Також військові розказали, як по ним ворог гатив з літака СУ-25, а потім вони його знищили.  Раніше ми писали, що бійці 25-ої бригади з Дніпропетровської області збили ворожий літак Су-25. Також повідомляли, що десантники з 25-ї бригади з Дніпропетровської області збили ворожий вертоліт Ка-52 "Алігатор".

Артилеристи 25-ої бригади з Дніпропетровської області виклали відео своєї роботи на Харківщині

Читать на русском

Досягнення ВСУ

Читать на русском
Артилеристи 25-ої бригади з Дніпропетровської області виклали відео своєї роботи на Харківщині

Досягнення ВСУ

Це вже не перші досягнення воїнів. ЗСУ продовжують знищувати орків та їх техніку. Минулого тижня боєць 25-ої Січеславської бригади збив ворожий літак СУ-25.

Відео Інформатор знайшов на сторінці 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.

”Ми не рахували цілі, не було часу…”, Артилеристи 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗС України знищили багато цілей, а їх ППО – декілька літаків під час контрнаступу на Харківщині.

"Наступ починався з Харківської області. Була задача за короткий час взяти Ізюм. За весь час війни ми зайнялись своєю роботою, як нас навчають", — сказав військовий у відео.

Також військові розказали, як по ним ворог гатив з літака СУ-25, а потім вони його знищили. 

Раніше ми писали, що бійці 25-ої бригади з Дніпропетровської області збили ворожий літак Су-25. Також повідомляли, що десантники з 25-ї бригади з Дніпропетровської області збили ворожий вертоліт Ка-52 "Алігатор".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.