RU
Головна
Область
18:20, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Війська рф знову атакували наш регіон. Так, 21 вересня вони обстріляли Червоногригорівську та Марганецьку громади Нікопольського району. Загинула одна людина. Також двох людей поранено. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА.  На місці обстрілів працюють рятувальники та поліція. Деталі атаки з'ясовуються. Нагадаємо, раніше ми писали, що війська рф вдарили по Синельниківському району. Там пошкоджені інфраструктурний об'єкт та сільгосппідприємство. Також читайте, що ворог всю ніч накривав Нікопольський район “Градами” та важкою артилерією.  

Армія рф вдарила по Нікопольскому району: одна людина загинула, двоє - поранені

Читать на русском
Армія рф вдарила по Нікопольскому району: одна людина загинула, двоє - поранені

Окупанти продовжують свій терор

Війська рф знову атакували наш регіон. Так, 21 вересня вони обстріляли Червоногригорівську та Марганецьку громади Нікопольського району. Загинула одна людина.

Також двох людей поранено. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА. 

На місці обстрілів працюють рятувальники та поліція. Деталі атаки з'ясовуються.

Нагадаємо, раніше ми писали, що війська рф вдарили по Синельниківському району. Там пошкоджені інфраструктурний об'єкт та сільгосппідприємство. Також читайте, що ворог всю ніч накривав Нікопольський район “Градами” та важкою артилерією.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.