RU
Головна
Область
16:49, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровську область. Так, 21 вересня вони завдали удару по Синельниківському району. Ворог поцілив по інфраструктурному об'єкту та сільгосппідприємству. Там є руйнування. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА. На місці працюють рятувальники та аварійні служби  Вони ліквідують наслідки атак. Попередньо, люди не постраждали. Нагадаємо, раніше ми писали, що армія рф обстріляла Нікопольський та Криворізький райони. Без світла залишились 350 сімей. Також читайте, що ворог всю ніч накривав Нікопольський район “Градами” та важкою артилерією.

Війська рф вдарили по Синельниківському району: пошкоджені інфраструктурний об'єкт та сільгосппідприємство

Читать на русском
Війська рф вдарили по Синельниківському району: пошкоджені інфраструктурний об'єкт та сільгосппідприємство

Загарбники не припиняють свій ракетний терор

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровську область. Так, 21 вересня вони завдали удару по Синельниківському району. Ворог поцілив по інфраструктурному об'єкту та сільгосппідприємству.

Там є руйнування. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА.

На місці працюють рятувальники та аварійні служби  Вони ліквідують наслідки атак. Попередньо, люди не постраждали.

Нагадаємо, раніше ми писали, що армія рф обстріляла Нікопольський та Криворізький райони. Без світла залишились 350 сімей. Також читайте, що ворог всю ніч накривав Нікопольський район “Градами” та важкою артилерією.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.