RU
Головна
Область
08:31, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

У ніч на 20 вересня окупанти завдали удару по Нікопольському району Дніпропетровської області. Під їхнім прицілом опинилися три громади — Нікопольська, Марганецька та Червоногригорівська. Ворог ударив по ним 5 разів. Попередньо, ніхто не постраждав.  Наразі масштаби руйнації уточнюються. На місці працюють рятувальники та поліція. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор. “росіяни всю ніч тероризували Нікопольщину обстрілами… Накрили “Градами” та важкою артилерією три громади - Нікопольську, Марганецьку та Червоногригорівську. Ворог ударив по ним 5 разів. Випустив на міста та села понад 100 снарядів. Попередньо, люди не постраждали. У інших районах минулося без надзвичайних ситуацій і на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко.  Нагадаємо, що ворог випустив понад 40 снарядів з важкої артилерії та «Градів» по Нікопольській та Марганецькій громадах. Раніше ми писали, що жителі Дніпропетровської області чули вибух. Що відомо читайте тут. Також читайте, чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг, думка експерта. 

Ворог всю ніч накривав Нікопольський район “Градами” та важкою артилерією

Читать на русском
Ворог всю ніч накривав Нікопольський район “Градами” та важкою артилерією

Армія рф випустила на міста та села понад 100 снарядів

У ніч на 20 вересня окупанти завдали удару по Нікопольському району Дніпропетровської області. Під їхнім прицілом опинилися три громади — Нікопольська, Марганецька та Червоногригорівська. Ворог ударив по ним 5 разів. Попередньо, ніхто не постраждав

Наразі масштаби руйнації уточнюються. На місці працюють рятувальники та поліція. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.

“росіяни всю ніч тероризували Нікопольщину обстрілами… Накрили “Градами” та важкою артилерією три громади - Нікопольську, Марганецьку та Червоногригорівську. Ворог ударив по ним 5 разів. Випустив на міста та села понад 100 снарядів. Попередньо, люди не постраждали. У інших районах минулося без надзвичайних ситуацій і на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко. 

Нагадаємо, що ворог випустив понад 40 снарядів з важкої артилерії та «Градів» по Нікопольській та Марганецькій громадах. Раніше ми писали, що жителі Дніпропетровської області чули вибух. Що відомо читайте тут. Також читайте, чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг, думка експерта. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.