RU

Артем Хмельников і Артур Шутін обрані головами федерацій вітрильного спорту Дніпра та області

Читать на русском

Читать на русском
Артем Хмельников і Артур Шутін обрані головами федерацій вітрильного спорту Дніпра та області
Детальніше про нових очільників федерації вітрильного спорту

У Дніпрі обрали очільників обласної та міської федерації вітрильного спорту. Головою Дніпропетровської обласної федерації вітрильного спорту обрано Артема Хмельникова. А міської федерації вітрильного спорту Дніпра - Артура Шутіна.

«Навіть у сьогоднішніх непростих умовах, коли ворог відібрав у нас можливість вільно пересуватись нашими водами по морю та річками,  ми ставимо першочергове  завдання розвитку дитячого вітрильного спортивного руху. Спорт – це основа нашої сили і нашого духу!» - зазначив новообраний голова Дніпропетровської обласної федерації вітрильного спорту Артем Хмельников.

Артем Хмельников
Артем Хмельников

Артем Хмельников є інструктором з яхтингу за системою International Yacht Training, членом  Дніпровського яхт-клубу MIR, капітаном спортивної команди X-line. Він активний учасник та організатор вітрильних змагань різного рівня. Сьогодні Артем Хмельников разом з іншими яхтсменами активно допомагає ЗСУ.

Артур Шутін
Артур Шутін

Артур Шутін - майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, Чемпіон СРСР, командор Дніпровського яхт-клуба «Сім Вітрів», лідер спортивної команди «Rebel». Сьогодні Артур - військовослужбовець ЗСУ.

Як раніше повідомляв Інформатор, після відкриття яхт-клубу MIR багато хто - як дорослі, так і діти, змогли спробувати свої сили в цьому красивому виді спорту. Міськрада Дніпра надала клубу фінансову підтримку у сезонах 2019 і 2020 рр.

Раніше ми писали про те, що склад СК "Дніпро-1" поповнив 27-річний півзахисник. Також читайте про тренера боксера Дениса Беринчика, який розігрує футболку Романа Зозулі на благодійному аукціоні. Повідомляли і про перемогу спортсмена з Дніпропетровської області на Третіх Європейських іграх

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.