RU

Артем Хмельников повідомив про черговий успіх: дніпровська спортсменка з вітрильного спорту – серед перших в Європі

Читать на русском

Читать на русском
Артем Хмельников повідомив про черговий успіх: дніпровська спортсменка з вітрильного спорту – серед перших в Європі
Софія Науменко здобула чергову перемогу

Голова Дніпропетровської обласної федерації вітрильного спорту Артем Хмельников повідомив про черговий успіх дніпровських спортсменів. У класі яхт ILCA 6 серед жінок переможцем у першому етапі Кубка Європи з вітрильного спорту стала спортсменка з Дніпра, спортсменка школи яхт-клубу "Січ" Софія Науменко.

Про це Артем Хмельников повідомив на своїй сторінці у Фейсбук і привітав всіх причетних до перемоги.

«Вітаю тренера, батьків і Софію від імені Федерації вітрильного спорту у Дніпропетровській області!», - написав голова федерації.

Написав голова федерації
Написав голова федерації

Дніпровська яхтсменка Софія Науменко неодноразово ставала переможцем та призером найбільших міжнародних змагань. Зокрема, влітку 2023 року Софія стала чемпіонкою світу з вітрильного спорту у неолімпійському класі «RS Aero 6». 

В грудні у Мальті дніпрянка на етапі Кубка Європи в класі "ILCA-6"зайняла 3 місце. А за сумою всіх етапів Кубка Європи 2023 року Софія Науменко здобула «бронзу». І от днями стало відомо про чергову перемогу Софії, яку вона здобула лише за останні пів року.  

Нагадаємо, що голова Дніпропетровської обласної федерації вітрильного спорту Артем Хмельников минулого року заявив, що першочерговим завданням організація ставить розвиток дитячого вітрильного спортивного руху. Тому такі значні перемоги дніпровських спортсменів на світових та європейських змаганнях можуть бути гарною мотивацією для «вітрильщиків».  

«Навіть у сьогоднішніх непростих умовах, коли ворог відібрав у нас можливість вільно пересуватись нашими водами по морю та річками,  ми ставимо першочергове  завдання розвитку дитячого вітрильного спортивного руху. Спорт – це основа нашої сили і нашого духу!» - переконаний Артем Хмельников.

Платон Бережний 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.