RU
Головна
Область
15:53, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

24 серпня, на День Незалежності, 17-річну Анастасію батьки везли на залізничну станцію Чаплине. Вона мала їхати до Львова на навчання. В той момент армія рф вдарили по станції ракетою. Загинули 25 людей, батьки дівчинки згоріли в машині. Анастасія змогла вистрибнути з вогню, але вона отримала 25% опіків тіла та осколкове поранення голови. Найбільше від полум’я постраждала рука. Спочатку потерпілу доставили до обласної лікарні. Через травми у дівчини майже відмовили нирки, почався сепсис, легені були у критичному стані. Пацієнтку перевели у медикаментозну кому. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.  Рятувати дівчинку погодилися австрійські медики з міста Грац. Але спочатку її треба було стабілізувати, бо інакше вона б не пережила довгу дорогу. Силами волонтерів Анастасію доставили в столичну лікарню “Охматдит”. До київських лікарів вона потрапила у важкому стані. Згодом швидко почала розвиватись ниркова недостатність з гіперкаліємією (підвищення калію у крові, через яке може зупинитися серце).  В Охматдиті одразу дитину проконсультувала мультидисциплінарна команда спеціалістів сумісно з комбустіологом Київського опікового центру. За три доби за допомогою інтермітуючого гемодіалізу вдалося скоригувати критичні порушення та підготувати Анастасію до тривалого транспортування", - зазначив лікар-анестезіолог Андрій Висоцький. Ці кілька днів були вирішальними. Дівчину підготували до довгого транспортування і 6 вересня вона поїхала до Львова. Лікарі оглянули її та переконалися, що можна їхати далі. Після цього реанімаційна швидка доставила її до Польщі, потім був переліт в Австрію.  Медики кажуть, що поруч з дитиною знаходиться її 19-річний брат Денис, найближча людина, яка в неї лишилась. Австрійські спеціалісти рятуватимуть руку Насті. Потім їй зроблять пластичні операції. ЩО СТАЛОСЯ В СЕЛИЩІ ЧАПЛИНЕ Нагадаємо, на День Незалежності України, 24 серпня, війська рф нанесли серію підступних ударів по житловому сектору селища Чаплине. Внаслідок обстрілу загинули 25 людей, ще 31 людина постраждала. Поранення отримали як дорослі, так і діти. Прокуратура Дніпропетровської області задокументувала воєнний злочин з боку рф та почала розслідування.  Раніше ми писали, що у Львові рятують життя двох дітей, постраждалих від ракетного удару по Чаплиному. Їх мати загинула. Як виглядає селище Чаплине, в яке поцілили російські ракети на День Незалежності, ми показували тут.  Також дивіться наше інтерв’ю з місцевими мешканцями, які розповіли про наслідки удару.

Батьки згоріли у машині: як почуває себе 17-річна дівчина, яка постраждала під час ракетного удару по Чаплиному

Читать на русском
Батьки згоріли у машині: як почуває себе 17-річна дівчина, яка постраждала під час ракетного удару по Чаплиному

Австрійські медики лікують 17-річну Настю, яка постраждала під час ракетного удару по Чаплиному

24 серпня, на День Незалежності, 17-річну Анастасію батьки везли на залізничну станцію Чаплине. Вона мала їхати до Львова на навчання. В той момент армія рф вдарили по станції ракетою. Загинули 25 людей, батьки дівчинки згоріли в машині. Анастасія змогла вистрибнути з вогню, але вона отримала 25% опіків тіла та осколкове поранення голови. Найбільше від полум’я постраждала рука.

Спочатку потерпілу доставили до обласної лікарні. Через травми у дівчини майже відмовили нирки, почався сепсис, легені були у критичному стані. Пацієнтку перевели у медикаментозну кому. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна

Рятувати дівчинку погодилися австрійські медики з міста Грац. Але спочатку її треба було стабілізувати, бо інакше вона б не пережила довгу дорогу. Силами волонтерів Анастасію доставили в столичну лікарню “Охматдит”. До київських лікарів вона потрапила у важкому стані. Згодом швидко почала розвиватись ниркова недостатність з гіперкаліємією (підвищення калію у крові, через яке може зупинитися серце). 

В Охматдиті одразу дитину проконсультувала мультидисциплінарна команда спеціалістів сумісно з комбустіологом Київського опікового центру. За три доби за допомогою інтермітуючого гемодіалізу вдалося скоригувати критичні порушення та підготувати Анастасію до тривалого транспортування", - зазначив лікар-анестезіолог Андрій Висоцький.

Ці кілька днів були вирішальними. Дівчину підготували до довгого транспортування і 6 вересня вона поїхала до Львова. Лікарі оглянули її та переконалися, що можна їхати далі. Після цього реанімаційна швидка доставила її до Польщі, потім був переліт в Австрію. 

Медики кажуть, що поруч з дитиною знаходиться її 19-річний брат Денис, найближча людина, яка в неї лишилась. Австрійські спеціалісти рятуватимуть руку Насті. Потім їй зроблять пластичні операції.

ЩО СТАЛОСЯ В СЕЛИЩІ ЧАПЛИНЕ

Нагадаємо, на День Незалежності України, 24 серпня, війська рф нанесли серію підступних ударів по житловому сектору селища Чаплине. Внаслідок обстрілу загинули 25 людей, ще 31 людина постраждала. Поранення отримали як дорослі, так і діти. Прокуратура Дніпропетровської області задокументувала воєнний злочин з боку рф та почала розслідування. 

Раніше ми писали, що у Львові рятують життя двох дітей, постраждалих від ракетного удару по Чаплиному. Їх мати загинула. Як виглядає селище Чаплине, в яке поцілили російські ракети на День Незалежності, ми показували тут.  Також дивіться наше інтерв’ю з місцевими мешканцями, які розповіли про наслідки удару.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.