RU

Без відключень та блекаутів: у Міненерго роз’яснили, наскільки Україна готова до зими

Читать на русском

Читать на русском
Без відключень та блекаутів: у Міненерго роз’яснили, наскільки Україна готова до зими
Зима близько

Незабаром в Україні розпочнеться новий опалювальний сезон-2023/2024. Минулий сезон проходив дуже важко через відключення світла, спричинених ракетними атаками росіян по українській енергетиці. У Міненерго запевнили, що цьогоріч не планують відключень електроенергії або блекаутів в період холодів. 

А українська енергетична інфраструктура повністю готова до зими. Проте графіки відключень готові на випадок надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна

Telegram oembed: https://t.me/u_now/112345

 "Але цього разу у нас є більше знань, у нас більш якісна порівняно з минулим роком система ППО, яка довела свою ефективність. Ми сподіваємося, що цього року нам вдасться бути більш готовими до атак і швидше відновлюватись у разі пошкоджень", — сказала заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук. 

Міненерго запевняє, що без нагальної потреби застосовуватися відключення не будуть. Крім цього, нові графіки мають бути більш "справедливими", ніж торік. 

Нагадаємо, що ми писали, чи будуть з 1 жовтня застосовуватись графіки відключення світла. Крім того, експерти цьогоріч прогнозують відключення світла по 10 годин на добу. Також про те, що графіки відключень світла повернуться у новому опалювальному сезоні попереджали і в ДТЕК.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.