RU
Головна
Область
08:18, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

Росіяни завдали удару по Нікопольському району. Під обстріл потрапили три громади — Нікопольська, Марганецька та Мирівська. Їх атакували 5 разів. За попередньою інформацією, люди не постраждали.  Ворог бив з реактивних систем залпового вогню та важкої артилерії. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.  Через обстріли у Нікополі полум’я охопило оселю людей. Рятувальники вогонь приборкали. Також пошкоджено десяток приватних будинків, підприємство та лінії електропередач. “У Мирівській громаді понівечені кілька приватних будинків та господарських споруд. У Марганецькій триває обстеження території. Масштаби руйнацій уточнюються. У інших районах ніч минула без ворожих атак і на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко. Раніше ми писали, що росіяни обстріляли три громади Нікопольського району. Вони пошкодили два ліцеї, церкву, магазин та бази відпочинку. Також читайте, що вночі росіяни ударили по Нікопольському та Синельниківському районах, четверо поранених.  Росіяни знов завдали удару по Нікопольському району  Під обстріл потрапили три громади — Нікопольська, Марганецька та Мирівська Їх атакували 5 разів  

Били з РСЗВ та важкої артилерії: армія рф обстріляла Нікопольський район

Читать на русском

Читать на русском
Били з РСЗВ та важкої артилерії: армія рф обстріляла Нікопольський район
Ворог всю ніч обстрілював Нікопольський район

Росіяни завдали удару по Нікопольському району. Під обстріл потрапили три громади — Нікопольська, Марганецька та Мирівська. Їх атакували 5 разів. За попередньою інформацією, люди не постраждали. 

Ворог бив з реактивних систем залпового вогню та важкої артилерії. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор. 

Через обстріли у Нікополі полум’я охопило оселю людей. Рятувальники вогонь приборкали. Також пошкоджено десяток приватних будинків, підприємство та лінії електропередач.

“У Мирівській громаді понівечені кілька приватних будинків та господарських споруд. У Марганецькій триває обстеження території. Масштаби руйнацій уточнюються. У інших районах ніч минула без ворожих атак і на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко.

Раніше ми писали, що росіяни обстріляли три громади Нікопольського району. Вони пошкодили два ліцеї, церкву, магазин та бази відпочинку. Також читайте, що вночі росіяни ударили по Нікопольському та Синельниківському районах, четверо поранених. 

Росіяни знов завдали удару по Нікопольському району
Росіяни знов завдали удару по Нікопольському району
 Під обстріл потрапили три громади — Нікопольська, Марганецька та Мирівська
 Під обстріл потрапили три громади — Нікопольська, Марганецька та Мирівська
Їх атакували 5 разів
Їх атакували 5 разів

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.