RU
Головна
Україна
17:27, 7 Вересня
Информатор UA

Интро

ЗСУ продовжують знищувати орків та їх техніку. Так, 7 вересня десантники 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади з ПЗРК "Ігла" збили броньований штурмовик загарбників Су-25. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Крім цього воїни з 80 окремої десантно-штурмової бригади збили ще один такий самий літак. Віримо у наших Захисників! Україна обов'язково переможе! Раніше ми повідомляли про те, щосили ППО збили ворожу ракету в районі Кривого Рогу. Також писали, щосили ППО збили 5 ракет, які ворог скерував на Дніпро. Тут є відео.

Бійці 25-ої бригади з Дніпропетровської області збили ворожий літак Су-25

Читать на русском

Українські воїни продовжують нищити ворога

Читать на русском
Бійці 25-ої бригади з Дніпропетровської області збили ворожий літак Су-25

Українські воїни продовжують нищити ворога

ЗСУ продовжують знищувати орків та їх техніку. Так, 7 вересня десантники 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади з ПЗРК "Ігла" збили броньований штурмовик загарбників Су-25.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Крім цього воїни з 80 окремої десантно-штурмової бригади збили ще один такий самий літак. Віримо у наших Захисників! Україна обов'язково переможе! 

Раніше ми повідомляли про те, що сили ППО збили ворожу ракету в районі Кривого Рогу. Також писали, що сили ППО збили 5 ракет, які ворог скерував на Дніпро. Тут є відео.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.