RU
Головна
Дніпро
08:28, 3 Вересня
Информатор UA

Интро

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровську область. Так, у ніч на 3 вересня вони били по Дніпровському, Нікопольському та Криворізькому районах. Наші сили ППО збили о другій годині 5 ракет, які рашисти запустили по Дніпру. Через падіння уламків сталися 4 пожежі у кількох громадах. Там пошкоджено сільськогосподарську техніку (культиватор, жатку та два причепи до трактора. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Микола Лукашука, голови Дніпропетровської обласної ради. "В Нікопольському районі було влучання на відкриту територію. Руйнувань і жертв немає. Марганську громаду ворог накрив . Пошкоджено два приватні будинки, 2 господарчі споруди, гараж й кілька газопроводів. На території гаражного кооперативу сталося займання, вигоріло 30 м території. Нині пожежу ліквідовано. У Криворізькому районі ворог обстріляв Широківську громаду. Пошкоджено один житловий будинок, люди не постраждали. В інших районах області ніч минула спокійно. Окупантів на Дніпропетровщині немає і не буде", написав Микола Лукашук. За даними повітряного командування схід, противник бив по Дніпру "Калібрами". Нагадаємо, раніше ми писали, що 2 вересня війська рф обстріляли Нікопольський район. Єпоранений, майже 5000 людей залишились без води. Також читайте, що війська рф 4 рази за ніч обстріляли Нікопольський район.Поранена 57-річна жінка. Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровську область У ніч на 3 вересня вони били по Дніпровському, Нікопольському та Криворізькому районах Наші сили ППО збили о другій годині 5 ракет, які рашисти запустили по Дніпру. Так виглядає "русский мир" Слава нашим силам ППО

Сили ППО збили 5 ракет, які ворог скерував на Дніпро

Читать на русском

Дякуємо ППО за відмінну работу!

Читать на русском
Сили ППО збили 5 ракет, які ворог скерував на Дніпро

Дякуємо ППО за відмінну работу!

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровську область. Так, у ніч на 3 вересня вони били по Дніпровському, Нікопольському та Криворізькому районах. Наші сили ППО збили о другій годині 5 ракет, які рашисти запустили по Дніпру.

Через падіння уламків сталися 4 пожежі у кількох громадах. Там пошкоджено сільськогосподарську техніку (культиватор, жатку та два причепи до трактора. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Микола Лукашука, голови Дніпропетровської обласної ради.

"В Нікопольському районі було влучання на відкриту територію. Руйнувань і жертв немає. Марганську громаду ворог накрив «Градом». Пошкоджено два приватні будинки, 2 господарчі споруди, гараж й кілька газопроводів. На території гаражного кооперативу сталося займання, вигоріло 30 м² території. Нині пожежу ліквідовано. У Криворізькому районі ворог обстріляв Широківську громаду. Пошкоджено один житловий будинок, люди не постраждали. В інших районах області ніч минула спокійно. Окупантів на Дніпропетровщині немає і не буде", – написав Микола Лукашук.

За даними повітряного командування схід, противник бив по Дніпру "Калібрами".

Нагадаємо, раніше ми писали, що 2 вересня війська рф обстріляли Нікопольський район. Є поранений, майже 5000 людей залишились без води. Також читайте, що війська рф 4 рази за ніч обстріляли Нікопольський район. Поранена 57-річна жінка.

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровську область
Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровську область
У ніч на 3 вересня вони били по Дніпровському, Нікопольському та Криворізькому районах
У ніч на 3 вересня вони били по Дніпровському, Нікопольському та Криворізькому районах
Наші сили ППО збили о другій годині 5 ракет, які рашисти запустили по Дніпру.
Наші сили ППО збили о другій годині 5 ракет, які рашисти запустили по Дніпру.
Так виглядає "русский мир"
Так виглядає "русский мир"
Слава нашим силам ППО
Слава нашим силам ППО

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.