RU
Головна
Дніпро
16:20, 9 Жовтня
Информатор UA

Интро

Вже давно всі зрозуміли, українські воїни - найкращі. Вони ефективно нищать ворога та оберігають рідну країну, як на землі, так і в повітрі. Адже велика кількість російських ракет не долітають до цілі, а БПЛА приземляються передчасно. У підтвердження цьому з'явилося відео від дніпровських бійців нацгвардії. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу НГУ у Дніпропетровській області. На ролику Захисники в повній темряві збивають ворожий БПЛА. Відомо, що відбулося в Донецький області. Віримо в наших воїнів! Все буде Україна! Нагадаємо, раніше ми писали, скільки ворожих ракет знищили над Дніпром та на підльоті до міста з лютого. Крім цього, Інформатор повідомляв, що сили ППО збили крилату ракету у Криворізькому районі. Також читайте думку експерта про те, чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг. 

Бійці НГУ з Дніпра знищили ворожий безпілотник в Донецькій області: відео

Читать на русском

Читать на русском
Бійці НГУ з Дніпра знищили ворожий безпілотник в Донецькій області: відео
Все буде Україна!

Вже давно всі зрозуміли, українські воїни - найкращі. Вони ефективно нищать ворога та оберігають рідну країну, як на землі, так і в повітрі. Адже велика кількість російських ракет не долітають до цілі, а БПЛА приземляються передчасно.

У підтвердження цьому з'явилося відео від дніпровських бійців нацгвардії. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу НГУ у Дніпропетровській області.

На ролику Захисники в повній темряві збивають ворожий БПЛА. Відомо, що відбулося в Донецький області. Віримо в наших воїнів! Все буде Україна!

Нагадаємо, раніше ми писали, скільки ворожих ракет знищили над Дніпром та на підльоті до міста з лютого. Крім цього, Інформатор повідомляв, що сили ППО збили крилату ракету у Криворізькому районі. Також читайте думку експерта про те, чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.