RU
Головна
Область
22:01, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 27 вересня, мешканці частини Дніпропетровської області чули вибух під час тривоги. Повітряну тривогу оголосили о 20:11. Вона тривала більше години, відбій пролунав о 21:32. Стало відомо, що о 21:03 в області збили крилату ракету. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на Повітряне командування «Схід». «О 21:03 в Криворізькому районі Дніпропетровської області ППО збито крилату ракету. Скоро рештки орківських надій не буде куди складати. Як то кажуть: "Астанавітєсь!" Тримаємо стрій! Наближаємо перемогу», - зазначили у ПК «Схід». Раніше ми також писали про те, чи поспішати українкам до військкоматів. Окрім того, 26 вересня росіяни вдарили ракетою по аеропорту Кривого Рогу. Повідомляли ми і про те, чому ППО збиває не всі ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг.

Сили ППО збили крилату ракету у Криворізькому районі

Читать на русском

Ворожу ракету збили в області

Читать на русском
Сили ППО збили крилату ракету у Криворізькому районі

Ворожу ракету збили в області

У вівторок, 27 вересня, мешканці частини Дніпропетровської області чули вибух під час тривоги. Повітряну тривогу оголосили о 20:11. Вона тривала більше години, відбій пролунав о 21:32.

Стало відомо, що о 21:03 в області збили крилату ракету. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на Повітряне командування «Схід».

«О 21:03 в Криворізькому районі Дніпропетровської області ППО збито крилату ракету. Скоро рештки орківських надій не буде куди складати. Як то кажуть: "Астанавітєсь!" Тримаємо стрій! Наближаємо перемогу», - зазначили у ПК «Схід».

Раніше ми також писали про те, чи поспішати українкам до військкоматів. Окрім того, 26 вересня росіяни вдарили ракетою по аеропорту Кривого Рогу. Повідомляли ми і про те, чому ППО збиває не всі ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.