RU
Головна
Дніпро
22:01, 26 Липня
Информатор UA

Интро

Вже з 27 липня мандрівники з Дніпропетровської та Запорізької областей зможуть скористатися додатковим потягом №272/271. Він курсуватиме з Запоріжжя до Києва через 10 міст, у тому числі - через Нікополь та Кривий Ріг. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу По непарним числам потяг відправлятиметься з Києва о 22:30 та прибуватиме до Запоріжжя об 11:53. У зворотному напрямку він курсуватиме по парних числах: відправлятиметься із Запоріжжя о 20:05, прибуватиме до Києва о 9:38. Також на шляху прямування із Запоріжжя до Києва потяг зупиняється у таких населених пунктах: Марганець; Нікополь; Чортомлик; Апостолове; Кривий Ріг. Незабаром квитки зявляться у продажі. Їх можна придбати на сайті, чат-боті в Telegram або в касах вокзалів. Раніше ми писали, що в Україні запускають новий поїзд із Харкова до Одеси, який їздитиме через Дніпро. Також читайте, що маршрут поїзда Запоріжжя Львів, що прямує через Дніпро, продовжать до Ужгорода. Софія Скорик

Через Дніпропетровську область курсуватиме додатковий поїзд на Київ

Читать на русском

Через Дніпропетровську область курсуватиме додатковий поїзд на Київ

Читать на русском
Через Дніпропетровську область курсуватиме додатковий поїзд на Київ

Через Дніпропетровську область курсуватиме додатковий поїзд на Київ

Вже з 27 липня мандрівники з Дніпропетровської та Запорізької областей зможуть скористатися додатковим потягом №272/271. 

Він курсуватиме з Запоріжжя до Києва через 10 міст, у тому числі - через Нікополь та Кривий Ріг. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу “Укрзалізниці”.  По непарним числам потяг відправлятиметься з Києва о 22:30 та прибуватиме до Запоріжжя об 11:53. У зворотному напрямку він курсуватиме по парних числах: відправлятиметься із Запоріжжя о 20:05, прибуватиме до Києва о 9:38.  Також на шляху прямування із Запоріжжя до Києва потяг зупиняється у таких населених пунктах:

  • Марганець;
  • Нікополь;
  • Чортомлик;
  • Апостолове;
  • Кривий Ріг.

Незабаром квитки з’являться у продажі. Їх можна придбати на сайті, чат-боті в Telegram або в касах вокзалів. 

Раніше ми писали, що в Україні запускають новий поїзд із Харкова до Одеси, який їздитиме через Дніпро. Також читайте, що маршрут поїзда “Запоріжжя – Львів”, що прямує через Дніпро, продовжать до Ужгорода.

Софія Скорик

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.