У четвер, 22 грудня, мешканці низки вулиць Дніпра залишились без води. Усе через знеструмлення насосної станції. Водопостачання обіцяють відновити після подачі електроенергії.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію КП “Дніпроводоканал”. Вода відсутня за наступними адресами:
Нагадаємо, що у Дніпрі низка вулиць залишилася без теплопостачання. Писали ми й про те, що жителів Дніпра та області закликали знизити споживання електрики. Також читайте, що чи курсує у Дніпрі електротранспорт.