RU
Головна
Дніпро
08:33, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 8 грудня, вночі у Дніпрі йшов дощ. Через низьку температуру на ранок дороги міста перетворилися на каток. По усьому Дніпру утворилися ДТП, багато – за участю громадського транспорту. Через складну ситуацію на дорогах громадський транспорт майже зупинився. На зупинках збираються довжелезні черги людей, - повідомляє Інформатор. «Шановні пасажири. Враховуйте, що через погодні умови та обумовлену ними дорожню обстановку, технічна швидкість руху громадського транспорту трохи знижена, тому він їде повільніше ніж звичайно. Майте на увазі цю інформацію при плануванні своїх поїздок», - зазначив головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков. Найскладніша ситуація наразі на вулиці Панікахи, вулиці Телевізійній, вулиці Космічній. Враховуйте ситуацію на дорогах, виходьте завчасно. Черги на зупинках Через ожеледь утворилася велика кількість ДТП На Панікахи увесь транспорт не може проїхати Зима у Дніпрі почалася раптово - 8 грудня Транспорт рухається з затримками Раніше ми також писали, що у четвер у Дніпрі не працюватиме весь електротранспорт. Окрім того, у Дніпрі та області погіршиться погода. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі на першу кригу вийшли діти та дорослі. Фото: Олексій Александров

Черги на зупинках, затори та безліч ДТП: Дніпро майже зупинився через ожеледь

Читать на русском

Читать на русском
Черги на зупинках, затори та безліч ДТП: Дніпро майже зупинився через ожеледь
Ожеледь перетворила Дніпро на суцільний каток

У четвер, 8 грудня, вночі у Дніпрі йшов дощ. Через низьку температуру на ранок дороги міста перетворилися на каток. По усьому Дніпру утворилися ДТП, багато – за участю громадського транспорту.

Через складну ситуацію на дорогах громадський транспорт майже зупинився. На зупинках збираються довжелезні черги людей, - повідомляє Інформатор.

«Шановні пасажири. Враховуйте, що через погодні умови та обумовлену ними дорожню обстановку, технічна швидкість руху громадського транспорту трохи знижена, тому він їде повільніше ніж звичайно. Майте на увазі цю інформацію при плануванні своїх поїздок», - зазначив головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.

Найскладніша ситуація наразі на вулиці Панікахи, вулиці Телевізійній, вулиці Космічній. Враховуйте ситуацію на дорогах, виходьте завчасно.

Черги на зупинках
Черги на зупинках
Через ожеледь утворилася велика кількість ДТП
Через ожеледь утворилася велика кількість ДТП
На Панікахи увесь транспорт не може проїхати
На Панікахи увесь транспорт не може проїхати
Зима у Дніпрі почалася раптово - 8 грудня
Зима у Дніпрі почалася раптово - 8 грудня
Транспорт рухається з затримками
Транспорт рухається з затримками

Раніше ми також писали, що у четвер у Дніпрі не працюватиме весь електротранспорт. Окрім того, у Дніпрі та області погіршиться погода. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі на першу кригу вийшли діти та дорослі.

Фото: Олексій Александров

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.