RU
Головна
Дніпро
18:12, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

Найближчими днями у Дніпрі очікується погіршення погоди. Слід бути готовим до зниження температури та низки атмосферних явищ. Зокрема, очікується ожеледиця. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології. Прогноз погоди на 8-12 грудня: 8 грудня: хмарно. Вночі та вранці мокрий сніг та дощ, по місту та місцями по області ожеледь, на дорогах ожеледиця, слабке налипання мокрого снігу. Вдень дощ. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура по області вночі 0-5° морозу, вдень 1-6° тепла, по місту - вночі 2-4° морозу, вдень 1-3° тепла. 9 грудня: хмарно. Дощ, вночі місцями з мокрим снігом. Вночі місцями на дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-5° тепла, вдень 2-7 °тепла. 10 грудня: хмарно. Вночі невеликий, вдень помірний дощ. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 1-6° тепла, вдень 6-11° тепла. 11-12 грудня: дощ. Температура впродовж доби 5-10° тепла. Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі на першу кригу вийшли діти та дорослі. Також писали, що на Гладкова через витік води заледеніла дорога.

Ожеледиця, мокрий сніг та дощ: у Дніпрі та області погіршиться погода

Читать на русском

Читать на русском
Ожеледиця, мокрий сніг та дощ: у Дніпрі та області погіршиться погода
Будьте обережні!

Найближчими днями у Дніпрі очікується погіршення погоди. Слід бути готовим до зниження температури та низки атмосферних явищ. Зокрема, очікується ожеледиця.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології.

Прогноз погоди на 8-12 грудня:

  • 8 грудня: хмарно. Вночі та вранці мокрий сніг та дощ, по місту та місцями по області ожеледь, на дорогах ожеледиця, слабке налипання мокрого снігу. Вдень дощ. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура по області вночі 0-5° морозу, вдень 1-6° тепла, по місту - вночі 2-4° морозу, вдень 1-3° тепла.
  • 9 грудня: хмарно. Дощ, вночі місцями з мокрим снігом. Вночі місцями на дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-5° тепла, вдень 2-7 °тепла.
  • 10 грудня: хмарно. Вночі невеликий, вдень помірний дощ. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 1-6° тепла, вдень 6-11° тепла.
  • 11-12 грудня: дощ. Температура впродовж доби 5-10° тепла.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі на першу кригу вийшли діти та дорослі. Також писали, що на Гладкова через витік води заледеніла дорога.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.