RU
Головна
Україна
08:03, 3 Січня
Информатор UA

Интро

Від початку повномасштабної війни “Укрзалізниця” не підвищувала ціни на залізничні пасажирські сполучення. Не збираються цього робити й у 2023 році. Адже для багатьох людей це є способом евакуації з регіонів, де тривають бойові дії. Утім, рішення прийматиме Кабінет Міністрів.  За словами керівника пасажирського напрямку “Укрзалізниці” Олександра Перцовського, стримування цін на пасажирські перевезення веде до збитків. Оскільки собівартість квитків в рази вища. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна.  “Жодних підвищень на пасажирські сполучення ми не впроваджували, звичайно, це робить пасажирські перевезення збитковими. Наша позиція, щоб під час війни не підвищувати тарифи на пасажирські перевезення, тому що для багатьох людей це ще є способом евакуації. Ми як компанія готові до виконання такого соціального завдання. Але у нас є акціонер. Зокрема, уряд повинен підтвердити цю позицію”, - сказав Перцовський. Нагадаємо, що до Різдвяних свят “Укрзалізниця” запустила додаткові потяги через Дніпро та область. Писали ми й про те, що “Укрзалізниця” оновлює меню у потягах та повертає підстаканники з новим дизайном. Також читайте, що дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова через Київ.

Чи подорожчають квитки на потяги “Укрзалізниці” у 2023 році

Читать на русском

Читать на русском
Чи подорожчають квитки на потяги “Укрзалізниці” у 2023 році
Що буде з цінами на залізничні пасажирські сполучення у 2023 році

Від початку повномасштабної війни “Укрзалізниця” не підвищувала ціни на залізничні пасажирські сполучення. Не збираються цього робити й у 2023 році. Адже для багатьох людей це є способом евакуації з регіонів, де тривають бойові дії. Утім, рішення прийматиме Кабінет Міністрів

За словами керівника пасажирського напрямку “Укрзалізниці” Олександра Перцовського, стримування цін на пасажирські перевезення веде до збитків. Оскільки собівартість квитків в рази вища. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна

“Жодних підвищень на пасажирські сполучення ми не впроваджували, звичайно, це робить пасажирські перевезення збитковими. Наша позиція, щоб під час війни не підвищувати тарифи на пасажирські перевезення, тому що для багатьох людей це ще є способом евакуації. Ми як компанія готові до виконання такого соціального завдання. Але у нас є акціонер. Зокрема, уряд повинен підтвердити цю позицію”, - сказав Перцовський.

Нагадаємо, що до Різдвяних свят “Укрзалізниця” запустила додаткові потяги через Дніпро та область. Писали ми й про те, що “Укрзалізниця” оновлює меню у потягах та повертає підстаканники з новим дизайном. Також читайте, що дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова через Київ.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.