RU
Головна
Дніпро
18:03, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

Після піврічної перерви “Укрзалізниця” відкриває продаж квитків на рейс №131/132 Львів — Дніпро. Цей залізничний маршрут об’єднає північне Полісся, Волинь, Львов. А також Київ та Дніпро.  Повний перелік зупинок ви можете знайти на сайті. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію компанії.  З 10 грудня через день по парних числах потяг вирушатиме зі Львова о 18:08, прибуватиме до Києва о 09:28 та до Дніпра — о 18:25.  Зворотно через день по парних числах з 12 грудня рейс відправлятиметься з Дніпра до Києва о 07:02. Після столиці о 16:00 поїзд рушить до Житомира і далі Поліссям до Львова о 06:55.  Квитки можна придбати на сайті, чат-боті в Telegram або в касах вокзалів.  Раніше ми писали, що розпочався продаж квитків на потяг Харків-Умань, який проходитиме через Дніпро. Писали ми й про те, що змінився графік руху потягів «Укрзалізниці», які будуть ходити через Дніпро та область

Дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова через Київ

Читать на русском

Читать на русском
Дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова через Київ
Дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова

Після піврічної перерви “Укрзалізниця” відкриває продаж квитків на рейс №131/132 Львів — Дніпро. Цей залізничний маршрут об’єднає північне Полісся, Волинь, Львов. А також Київ та Дніпро. 

Повний перелік зупинок ви можете знайти на сайті. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію компанії. 

З 10 грудня через день по парних числах потяг вирушатиме зі Львова о 18:08, прибуватиме до Києва о 09:28 та до Дніпра — о 18:25. 

Зворотно через день по парних числах з 12 грудня рейс відправлятиметься з Дніпра до Києва о 07:02. Після столиці о 16:00 поїзд рушить до Житомира і далі Поліссям до Львова о 06:55. 

Квитки можна придбати на сайті, чат-боті в Telegram або в касах вокзалів. 

Раніше ми писали, що розпочався продаж квитків на потяг Харків-Умань, який проходитиме через Дніпро. Писали ми й про те, що змінився графік руху потягів «Укрзалізниці», які будуть ходити через Дніпро та область

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.