Війська рф намагаються знищити енергетичну інфраструктуру України. Після останньої атаки, яка сталася 16 грудня, мешканці Дніпра залишились без світла. Вплинуло це і на роботу електротранспорту.
Так, 18 грудня у місті не працює метрополітен. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію сторінки “Дніпровський метрополітен”.
Станції доступні для укриття під час повітряних тривог.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі облаштували "Пункти незламності" на станціях метро. Також дивіться наші фото того, як 16 грудня Дніпро переживав новий блекаут.