RU

Чи збираються дніпряни встановлювати новорічні ялинки у себе в оселі

Читать на русском

Читать на русском
Чи збираються дніпряни встановлювати новорічні ялинки у себе в оселі
Чи потрібна дніпрянам ялинка в оселі

За місяць українці зустрічатимуть Новий Рік. Зазвичай у грудні люди починали прикрашати домівки, планувати, де святкуватимуть, та потихеньку купляли смаколики. Утім, цього року війна знищила святковий дух. 

Всі думки тільки про наших Захисників та Захисниць. А також — про мрію скоршої перемоги. Спілкуючись з дніпрянами Інформатор дізнався, що атмосфера новорічних свят потрібна навіть попри війну.

“Будемо встановлювати звичайну ялинку, тому що традиція. Ну, якось хочеться трохи Нового Року вдома”, — поділилась місцева жителька.

 

Не залишать батьки без святкового настрою і маленьких дніпрян. Адже дітлахи повинні щиро радіти та вірити у новорічну магію. 

“Ми будемо встановлювати ялинку, тому що дитина маленька. Свято все ж таки хочемо влаштувати та Діда Мороза (запросити — ред.). Загалом, все за традиціями. Тільки не ялинку, а сосну. Така традиція. Створимо свято”, — поділилася місцева жителька. 

Зроблять затишок у квартирі й підлітки. 

“Я думаю так. Тому що хоч якесь свято має бути. Ось. А так все сіро і без ялинки вже не те”. 

“ Я теж ставитиму, напевно, живу ялинку. Тому що вона додає таку атмосферу та затишок удома”, — поділилися дівчатка. 

Нагадаємо, де у Дніпрі планують продавати новорічні ялинки. Також читайте коментар Бориса Філатова щодо дискусій навколо новорічної ялинки

Відео: Владислав Степанов 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.