RU

“Мені страх, як обридло отримувати хитромудрі поради”: Борис Філатов щодо дискусій навколо новорічної ялинки

Читать на русском

Читать на русском
“Мені страх, як обридло отримувати хитромудрі поради”: Борис Філатов щодо дискусій навколо новорічної ялинки
Чи потрібна новорічна ялинка у Дніпрі

У Дніпрі вже декілька днів не вщухають дискусії щодо доречності встановлення в місті новорічної ялинки. Містяни поділилися на два табори. Одні підтримують створення в Дніпрі новорічної атмосфери. Інші ж кажуть, що святкування Нового Року можливе тільки після перемоги України у війні з російським окупантом. 

Нещодавно мер Дніпра Борис Філатов поцікавився думкою містян та створив опитування у своїх соцмережах.Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію міського голови. 

Філатов обгрунтував свою пропозицію тим, що в такий важкий час можна створити атмосферу свята для дітей. Особливо для тих, хто приїхав до Дніпра з окупованих територій та знайшов прихисток у Дніпрі. Та запропонував нове місце для ялинки Привокзальну площу. 

Утім, за словами Філатова, замість конструктивного діалогу мешканці Дніпра почали писати образливі коментарі та давати різні “потрібні” поради. 

“Бо за останні вісім років мені страх як обридло отримувати хитромудрі поради, вказівки і одкровення. Бо «Страна Совєтов» ніколи так і не помре”, — прокоментував Філатов. 

Також багато містян переймалося питанням безпеки у новорічні свята. У разі повітряної тривоги поряд із ялинкою розташоване бомбосховище. 

“Ракета запускається як програмно-апаратний комплекс. Він наводиться за супутниковими координатами. А не туди, де засяяв світлодіодний олень! І будь-яка площа в місті взимку збере людей не більше, ніж щовихідних ходить розважатися у великі ТРЦ”, — написав Філатов.

Борис Філатов попросив мешканців міста серйозніше поставитися до опитування та висловлювати власні ідеї в коментарях. Наприклад, деякі користувачі запропонували встановити ялинку прямо всередині станції метро.

Голосування триває
Голосування триває
Пропозиції містян
Пропозиції містян

Голосування наразі триває. В опитуванні в телеграмі взяли участь 64.4 тисячі людей. 30 393 (47%) проголосували — “за”. 34 278 (53%) — “проти”.  

Також ви можете проголосувати на сторінці мера у Facebook. Станом на 14 листопада в опитуванні взяли участь 11 тисяч користувачів мережі. Проти ялинки виступили 3,6 тисячі людей, що поставили емоцію "злість". "У захваті" поставили 2,2 тисячі людей. 

Проте є ще майже понад 5 тисяч мешканців поставили “подобається”. За умовами від мера потрібно ставити саме "У захваті". Тому точно не відомо, чи підтримують ці люди ідею, чи ні.

Нагадаємо, раніше ми питали в мешканців Дніпра, чи потрібна ялинка у центрі. Також дивіться, чи підтримають містяни демонтаж пам’ятника Пушкіну.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.