RU
Головна
Дніпро
14:11, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

Вже скоро прийде Новий рік. Ймовірно хтось захоче влаштувати свято для своїх дітей і для себе, щоб відволіктися від навколишніх подій. А тому потрібно подбати про атрибути свята. До речі вже стало відомо, де можна буде купити ялинку. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на проект рішення виконкому міської ради Дніпра. Ялинки можна буде придбати по всьому місту. Таких точок – 124. Щоб не потрапити на вудку незаконних торговців, рекомендуємо ознайомитись зі списком. Нагадаємо, раніше ми питали в мешканців Дніпра, чи потрібна ялинка у центрі. Також писали, що Борис Філатов спитав мешканців Дніпра, чи потрібно встановлювати новорічну ялинку.

Де у Дніпрі планують продавати новорічні ялинки: перелік адрес

Читать на русском

Читать на русском
Де у Дніпрі планують продавати новорічні ялинки: перелік адрес
По всьому місту

Вже скоро прийде Новий рік. Ймовірно хтось захоче влаштувати свято для своїх дітей і для себе, щоб відволіктися від навколишніх подій. А тому потрібно подбати про атрибути свята.

До речі вже стало відомо, де можна буде купити ялинку. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на проект рішення виконкому міської ради Дніпра.

Ялинки можна буде придбати по всьому місту. Таких точок – 124. Щоб не потрапити на вудку незаконних торговців, рекомендуємо ознайомитись зі списком.

Нагадаємо, раніше ми питали в мешканців Дніпра, чи потрібна ялинка у центрі. Також писали, що Борис Філатов спитав мешканців Дніпра, чи потрібно встановлювати новорічну ялинку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.