RU
Головна
Область
12:01, 17 Вересня
Информатор UA

Интро

У Кривому Розі продовжують усувати наслідки ворожих ракетних ударів. Спеціалісти працюють на гідротехнічних спорудах. Наразі на всіх ділянках рівень води не перевищує критичних позначок.  Його падіння спостерігається по всій території. Підтоплення будинків ліквідоване. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кирила Тимошенка, заступника керівника Офісу Президента. За інформацією від Олександра Вілкула, начальника військової адміністрації Кривого Рогу, відкачано 2015 кубічних метрів води. Роботи, які проводять на дамбі, на безпеку людей не впливають. Вони мають скоро завершитись. Нагадаємо, раніше ми писали, чому річка Інгулець у Кривому Розі стала червоною. Також Інформатор показував, як виглядає затоплений Кривий Ріг після прильотів російських ракет. А тут дивіться, що кажуть місцеві мешканці про наслідки затоплення.

У Кривому Розі ліквідували підтоплення будинків

Читать на русском

У Кривому Розі

Читать на русском
У Кривому Розі ліквідували підтоплення будинків

У Кривому Розі

У Кривому Розі продовжують усувати наслідки ворожих ракетних ударів. Спеціалісти працюють на гідротехнічних спорудах. Наразі на всіх ділянках рівень води не перевищує критичних позначок. 

Його падіння спостерігається по всій території. Підтоплення будинків ліквідоване. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кирила Тимошенка, заступника керівника Офісу Президента.

За інформацією від Олександра Вілкула, начальника військової адміністрації Кривого Рогу, відкачано 2015 кубічних метрів води.

Роботи, які проводять на дамбі, на безпеку людей не впливають. Вони мають скоро завершитись.

Нагадаємо, раніше ми писали, чому річка Інгулець у Кривому Розі стала червоною. Також Інформатор показував, як виглядає затоплений Кривий Ріг після прильотів російських ракет. А тут дивіться, що кажуть місцеві мешканці про наслідки затоплення.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.