21 травня у Дніпрі за низкою адрес відсутня вода або знижений тис. Це пов’язано з проведенням аварійних робіт та відсутністю електропостачання на ПНС. Водопостачання мають відновити протягом дня.
Про це пише Інформатор з посиланням на КП “Дніпроводоканал”. Так знижений тиск на верхніх поверхах таких адрес:
Відсутня вода за такими адресами:
Без води сидять й жителі Царського села та частково — Мирного.
Нагадаємо, що у Дніпрі у двох районах відключатимуть воду через борги. Писали ми й про те, де з 13 по 17 травня відключатимуть воду боржникам. Також читайте, що у Дніпрі жителям трьох районів відключать воду за борги.