RU
Головна
Дніпро
11:00, 12 Січня
Информатор UA

Интро

У четвер, 12 січня, у Дніпрі діють стабілізаційні відключення світла. Вони необхідні для збереження енергетичної інфраструктури, яка постраждала через російські ракетні обстріли. Внаслідок відключення світла у Дніпрі не працює низка котелень. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра. Станом на 10:00 не працює: котельня на вул. Магдебурзького права; тепло-розподільчі пункти на Запорізькому Шосе та Панікахи; котельні на пл. Успенська, вул. Харківська та Архітектора Дольника; котельні на вул. І. Акінфієва, Вернадського, пр. Д. Яворницького; котельні вул. Шевченко, С. Єфремова, Троїцька; котельні вул. Аржанова; котельня по вул. Телевізійна; котельні на пл. Соборна, Є. Коновальця; котельня вул. Г. Крут; котельня вул. М. Магомаєва; тепло-розподільчі пункти по вул. Софії Ковалевської,  Березинська, пров. Крушельницької та Фестивальний. Якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням або опаленням, ви можете звернутися на гарячу лінію міськради Дніпра за номерами: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12. Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду. Писали ми й про те, що на Дніпропетровщину насувається скандинавський циклон Axel. У нічні часи температура може опускатися від -10° до -16° градусів морозу. 

Де у Дніпрі немає опалення: адреси

Читать на русском

Читать на русском
Де у Дніпрі немає опалення: адреси
У Дніпрі діють стабілізаційні відключення світла

У четвер, 12 січня, у Дніпрі діють стабілізаційні відключення світла. Вони необхідні для збереження енергетичної інфраструктури, яка постраждала через російські ракетні обстріли. Внаслідок відключення світла у Дніпрі не працює низка котелень.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра. Станом на 10:00 не працює:

 • котельня на вул. Магдебурзького права;
 • тепло-розподільчі пункти на Запорізькому Шосе та Панікахи;
 • котельні на пл. Успенська, вул. Харківська та Архітектора Дольника;
 • котельні на вул. І. Акінфієва, Вернадського, пр. Д. Яворницького;
 • котельні вул. Шевченко, С. Єфремова, Троїцька;
 • котельні вул. Аржанова;
 • котельня по вул. Телевізійна;
 • котельні на пл. Соборна, Є. Коновальця;
 • котельня вул. Г. Крут;
 • котельня вул. М. Магомаєва;
 • тепло-розподільчі пункти по вул. Софії Ковалевської,  Березинська, пров. Крушельницької та Фестивальний.

Якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням або опаленням, ви можете звернутися на гарячу лінію міськради Дніпра за номерами: (056) 732-12-12(095) 732-12-12(096) 732-12-12(073) 732-12-12.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду. Писали ми й про те, що на Дніпропетровщину насувається скандинавський циклон Axel. У нічні часи температура може опускатися від -10° до -16° градусів морозу. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.