RU
Головна
Дніпро
21:56, 30 Грудень
Информатор UA

Интро

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ніяк не може визначитись, що робити з тарифами на воду. Тільки но 27 грудня комісія затвердила підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення, у тому числі – і для «Дніпроводоканалу», який забезпечує водою мешканців Дніпра, як постанову вже встигли скасувати 30 грудня. Через велику кількість зауважень та пропозицій НКРЕКП відправила на доопрацювання проєкти рішень щодо підвищення вартості водопостачання. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на департамент благоустрою та інфраструктури міськради Дніпра. Таким чином, поки що тарифи у Дніпрі змінюватися не будуть. Діючі розцінки на воду у Дніпрі Варто зазначити, що згідно чинних тарифів, які діють з 1 січня 2022 року, мешканці Дніпра сплачують 31,36 гривні (з ПДВ) за 1 кубічний метр. 18,16 гривні складає тариф за централізоване водопостачання, 13,20 гривень – за централізоване водовідведення. На скільки планували підвищити тарифи В початковому проекті було зазначено, що здорожчання відбудеться у два етапи. С 1 січня сумарна вартість кубометра води для населення з урахуванням ПДВ мала зрости до 37,37 гривень, а з 1 липня 2023 року – до 40,90 гривень. Проте, 27 грудня затвердили зовсім інші цифри, які вже і встигли скасувати. Так, з 1 січня 2023 року для побутових споживачів вартість водопостачання мала зрости на 7%, до 33,58 гривні за кубометр (з ПДВ). Щодо липневого здорожчання - то його мали розглянути вже в травні. Тож тепер залишається лиш чекати, скільки ще протримаються діючі розцінки на воду. Нові тарифи також залишаються загадкою. Раніше ми також писали, що в “Укренерго” запропонували збільшити тарифи на світло у 2023 році. Окрім того, в Україні впродовж дії воєнного стану заборонено підвищувати тарифи на тепло, газ і гарячу воду. Про абонплату за воду більше читайте за посиланням. Повідомляли ми і про те, зо з 21 грудня Дніпро та область повернулися до планових відключень світла.

Чи надовго: підвищення тарифів на воду у Дніпрі скасували

Читать на русском

Читать на русском
Чи надовго: підвищення тарифів на воду у Дніпрі скасували
Здорожчання тарифів на воду відтермінували

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ніяк не може визначитись, що робити з тарифами на воду. Тільки но 27 грудня комісія затвердила підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення, у тому числі – і для «Дніпроводоканалу», який забезпечує водою мешканців Дніпра, як постанову вже встигли скасувати 30 грудня.

Через велику кількість зауважень та пропозицій НКРЕКП відправила на доопрацювання проєкти рішень щодо підвищення вартості водопостачання. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на департамент благоустрою та інфраструктури міськради Дніпра.

Таким чином, поки що тарифи у Дніпрі змінюватися не будуть.

Діючі розцінки на воду у Дніпрі

Варто зазначити, що згідно чинних тарифів, які діють з 1 січня 2022 року, мешканці Дніпра сплачують 31,36 гривні (з ПДВ) за 1 кубічний метр. 18,16 гривні складає тариф за централізоване водопостачання, 13,20 гривень – за централізоване водовідведення.

На скільки планували підвищити тарифи

В початковому проекті було зазначено, що здорожчання відбудеться у два етапи. С 1 січня сумарна вартість кубометра води для населення з урахуванням ПДВ мала зрости до 37,37 гривень, а з 1 липня 2023 року – до 40,90 гривень.

Проте, 27 грудня затвердили зовсім інші цифри, які вже і встигли скасувати. Так, з 1 січня 2023 року для побутових споживачів вартість водопостачання мала зрости на 7%, до 33,58 гривні за кубометр (з ПДВ). Щодо липневого здорожчання - то його мали розглянути вже в травні.

Тож тепер залишається лиш чекати, скільки ще протримаються діючі розцінки на воду. Нові тарифи також залишаються загадкою.

Раніше ми також писали, що в “Укренерго” запропонували збільшити тарифи на світло у 2023 році. Окрім того, в Україні впродовж дії воєнного стану заборонено підвищувати тарифи на тепло, газ і гарячу воду. Про абонплату за воду більше читайте за посиланням. Повідомляли ми і про те, зо з 21 грудня Дніпро та область повернулися до планових відключень світла.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.